آنجا هم از صفر شروع کردم

مثلاً اگر میخواهیم وزیر انتخاب کنیم این انتخاب باید برمبنای یک نظام رتبهبندی و امتیازدهی باشد. در هنگام انتخاب نام کاربری نباید از اسامی خاص یا مارکهای تجاری استفاده شود. عضویت در “سایت ” رایگان است .جهت استفاده از خدمات سایت، کاربر میبایست هنگام ثبت نام ، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین نماید. هر گواهی الکترونیکی 509 حداقل می بایست شامل فیلدهای اصلی باشد و هر کدام از فیلدها می بایست با توجه به قیودی که برای مقادیر آن ها تعیین شده است، مقداردهی شوند. کاربر متعهد می شود تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نموده و به منظور حصول امنیت در دسترسی به حساب کاربری خود، شخصا مسئولیت حفظ و نگهداری آن را به عهده گیرد.

موضوع توافق نامه عبارت است از تعهدات و مسئولیت هایی که متقاضی باید قبل از ارائه درخواست گواهی الکترونیکی، پذیرش گواهی الکترونیکی، یا استفاده از گواهی الکترونیکی انجام آنها را بپذیرد و همچنین تعهدات و مسئولیت هایی که مرکز پارس ساین در قبال متقاضی دارد. موضوع این تعهدنامه عبارت است از تعهدات و مسئولیت هایی که سازمان/شرکت/موسسه وابسته به متقاضی گواهی الکترونیکی باید قبل از ارائه درخواست گواهی الکترونیکی، پذیرش گواهی الکترونیکی، یا استفاده از گواهی الکترونیکی، انجام آن ها را بپذیرد.

با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و تایید آن توسط سایت، کاربر به عضویت سایت درآمده و مسئولیت تمامی امور انجام شده توسط وی در سایت ، بعهده ایشان خواهد بود در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات سایت نبوده و هرگونه دسترسی یا استفاده ، به معنای تجاوز به حقوق سما بوده که قابلیت پیگرد قانونی خواهد داشت.

حالا تمامی این تلاش ها و هماهنگی ها و ارتباطات به کار گرفته می شود تا مجددا غائله ای چون فتنه آبان ماه تکرار شود. این رسانه روس به جزئیات بیشتری درباره صحبت پوتین با آیتالله رئیسی درباره نشست ماه سپتامبر سازمان همکاری شانگهای اشاره نکرد. قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل متحد از همه کشورهای عضو میخواهد اقدامهایی که ممکن است برای حمایت از اجرای برجام مناسب باشد، از جمله اقدامهای متناسب براساس برنامه اجرایی مندرج در برجام و این قطعنامه را اتخاذ کنند و از اقدامهایی که اجرای تعهدها ذیل برجام را تضعیف میکند بپرهیزند. جاگاریان در این مصاحبه تاکید کرد که روسیه از تبدیل ایران به عضو دائم «سازمان همکاری شانگهای» (SCO) حمایت میکند.

وی، بحث های مربوط به جدایی بحرین از ایران را نمونه بارز ناکارامدی مجلس و دولت در زمان محمدرضا شاه عنوان کرد و گفت: در آن زمان مردم و نمایندگان بسیار مقاومت می کنند، اما مدتی بعد همان نمایندگان در تمجید از این جدایی سخن می گفتند. نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی نیز بر لزوم توضیح این سفر از سوی مسئولان استانی تأکید کرد و گفت: باید مشخص شود حضور سفیر انگلیس به یزد با چه هدفی است و دستگاههای اطلاعاتی توضیح بدهند این سفرها به چه علت انجام میشود.

  • تحریم خدمات تبعی برای هر دسته از تحریم های فوق
  • تحریم ها مرتبط با خدمات تبعی برای هر یک از گروه های فوق
  • اشخاص حقیقی، حقوقی یا نهاد های
  • Bush, V. (1945). Science: The Endless Frontier (National Science Foundation, Washington DC)
  • ماده پنجم: ارائه خدمات و استفاده از خدمات

تبصره 2- سایت مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت كاربر ضروری بوده کسب نماید. پرسش از خود كاربر برای دریافت اطلاعات تکمیلی ، درخواست تأیید پست الکترونیکی ، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کاربر ، برخی از مصادیق این امر تلقی میشوند. هنگامی که شما برای استفاده از خدمات سایت، ثبت نام می نمایید، اطلاعات تماس شامل نام ، نشانی و شماره تلفن ، آدرس پست الکترونیکی ، آدرس محل سکونت و اطلاعات آموزشی و تحصیلی خود را در اختیار ما قرار می دهید. به علاوه ترتیب قرار گرفتن متغیرها بر اساس دیدگاه­های مختلف اقتصادی معمولاً متفاوت است. سند «توافق نامه طرف های اعتماد کننده»: طرف اعتماد کننده موجودیتی است که به صحت تطابق میان مشخصات و کلید عمومی مالک گواهی الکترونیکی اعتماد می کند و گواهی الکترونیکی او را مورد استناد قرار میدهد.

و سند جامع پروفایلهای زیرساخت کلید عمومی کشور منطبق باشد و صدور هر نوع گواهی الکترونیکی متفاوت با پروفایلهای تعریف شده در سند مذکور، مجاز نمی باشد. این توافق نامه فی مابین شرکت نرم افزاری سماسامانه به شماره ثبت 222912 که از این پس سما نامیده میشود از یک طرف و کاربران اینترنتی سما اعم از دانشجویان، استادان، دانش آموزان، معلمان، کارشناسان دانشگاه ها و مراکز آموزشی، کارشناسان آموزشگاهها، کارشناسان مدارس، دانشپذیران، مدرسان و یا نمایندگان آنها و یا هر کاربری که از خدمات سایت استفاده می کند از طرف دیگر منعقد میشود. سند «توافق نامه سطح ارائه خدمات مرکز میانی پارس ساین»: توافق نامه سطح ارائه خدمات، بین مرکز میانی پارس ساین (که دربرگیرنده مرکز صدور گواهی الکترونیکی پارس ساین و دفاتر ثبت نام وابسته می باشد) و متقاضای گواهی الکترونیکی، طبق مفاد زیرمنعقد می گردد.

سند «تعهدنامه سازمان/شرکت/مؤسسه»: این تعهدنامه بین مرکز میانی پارس ساین (که دربرگیرنده مرکز صدور گواهی الکترونیکی پارس ساین و دفاتر ثبت نام وابسته می باشد) و سازمان/شرکت/مؤسسه به متقاضای گواهی الکترونیکی، طبق مفاد زیرمنعقد می گردد. همچنین مواردی که در این خصوص برای مرکز صدور گواهی الکترونیکی پارس ساین تعهدآور نیست در این سند بیان شده است.