آژانس دیجیتال مارکتینگ

در این راستا شما میتوانید برخی از مواقع پشتصحنه کار خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارید یا برخی از مواقع از خود فیلمی را به اشتراک بگذارید که در آن موضوعی را برای مخاطبان توضیح میدهید. خلاصه بخواهیم بگوییم، برای آنکه بتوانید در صنعت امروز رقابت کنید، باید برخی جنبههای دیجیتال مارکتینگ را به کار بگیرید. دیجیتال مارکتینگ واقعی از بستر دیجیتال برای رشد و حمایت از محصولات، خدمات و برند شما استفاده میکند. نکتهاول: اگر اول راه هستید و پیجتان نوپاست، هر تعداد هشتگ مرتبط که استفاده کنید خوب است تا پیج شما دیده شود. کانالهایی را شناسایی کنید و هدف قرار دهید که برای برند و استراتژی شما مناسب هستند.

این کار باعث اعتماد بیشتر دنبالکنندگان به پیج شما میشود. بدین منظور دو نوع هشتگ را میتوان استفاده کرد که هشتگ اجتماعی و هشتگ برندینگ را شامل میشود. برای خرید لایکهای خودکار اینستاگرام (automatic IG likes)، میتوانید با شرکتهای ارائهدهندهی این نوع خدمات همکاری کنید. پیشنهاد می شود مطلب گیمیفیکیشن در اینستاگرام را مطالعه نمایید. برای آشنایی با دیگر انواع بازاریابی، مقاله “آميخته بازاريابي چيست” و گیمیفیکیشن را مطالعه کنید. محتوای برنددار شما را قادر میسازد تا از طریق شخصی که به مخاطب مورد نظر خود اعتماد دارد با او صحبت کنید و افشای مشارکت شما با آن اینفلوئنسرمیتواند اعتماد بیشتری ایجاد کند زیرا شما شفافیت خود را نشان میدهید.

چرا که مخاطبان از طریق آن به صورت مرحله به مرحله در سایت شما پیشروی خواهند کرد. دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به تمام تکنیکهایی گفته میشود که موجب تحقق اهداف بازاریابی کسبوکار شما در فضای آنلاین خواهد شد. یعنی علاوهبر اینکه محتوای بارگذاری شده برای مخاطب مفید، جذاب و البته خاص باشد، باید یک برنامهی زمانبندی مشخص نیز داشته باشید که مخاطبان را به صفحهی شما معتاد کند. باید در تولید محتوای آنلاین بهتر از رقبا عمل نمایید.

با آژانس دیجیتال مارکتینگ 98 کسب و کارتان را بهتر و هدفمند به مخاطبین و بازار هدف خود معرفی کنید مارکتینگ 98 با استفاده از موثرترین روش های بازاریابی دیجیتال و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ بازار هدف و مخاطبین شما را شناسایی کرده و خدمات و محصولات شما را به گروهی از مخاطبین نمایش خواهد داد که هزینه کمتر و بازخورد بهتری برای شما داشته باشد. بسیاری از شرکت های تولید کننده های نرم افزار سایت ساز اقدام به تولید ماژولهای سئو سایت نموده اند و همزمان اقدام به بستن قراردادهای سئو سایت برای مشاغل مختلف می نمایند.به بیانی دیگر بازاریابی دیجیتال به تبلیغاتی اطلاق می شود که از طریق کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، ایمیل و برنامه های موبایل ارائه می شود.

به نظر می آید که امروزه تمامی برندهای دنیا حداقل یک وب سایت را دارند و اگر این طور نباشد، حداقل در شبکه های اجتماعی حضور دارند یا دارای یک استراتژی تبلیغاتی دیجیتال هستند. یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ باید بتوانند با بهرهگیری از پایه ای ترین مفاهیم دیجیتال مارکتینگ کاربرد را به کسب و کار مشتری علاقه مند کرده و مشتری های پروژه را چندین برابر کند.

بیایید با هم ببینیم دیجیتال مارکتینگ واقعی چیست؟ شما میتوانید با گذراندن دوره دیجیتال مارکتینگ و کارآموزی در شرکتهای معتبر، به دیجیتال مارکتر تبدیل شوید. اگر کاربر وارد وب سایت شما گردد و هیچگونه مطلب جدیدی را پیدا نکند، وب سایت شما را یک وب سایت متروکه فرض خواهد کرد و در ضمن به دلیل بروز نشدن هم نیز از طرف گوگل جریمه خواهید شد.

در اینستاگرام میتوانید از 30 هشتگ استفاده کنید اما توصیهای که برای بازاریابی به شما میشود این است که هشتگ های برنددار و هشتگهای اجتماعی در کنار یکدیگر استفاده شوند تا هم محبوبیت بیشتری میان دیگر کاربران بیابید و هم مشتریانتان دسترسی بهتری به شما داشته باشند. همچنین طبق آمار، پستهایی که در آنها اطلاعاتی همچون مکان عکس ذکر می شود، تعداد لایک های بیشتری میگیرند. در علم بازاریابی و تعریفهای مطرح شده برای به این مدل درخواست از کاربر، که آن را دعوت به انجام کاری (یک Action) میکند، فراخوان عمل یا Call to Action (بهاختصار CTA) میگویند.

بازاریابی دهان به دهان (Word of Mouth Marketing) که بهاختصار WOMM نامیده میشود است. این دادهها در مورد صفحه رقیب شما نیز بررسی میشود تا شما بتوانید به برتری در ساختن استراتژی برسید. انجام این دست از امور کمک بسیاری بر موفقیت شما خواهد داشت و فروش شما را بالا خواهد برد. ولی بعد از مدتی میبینید که با ادامهی این کار آنچنان تغییری در افزایش فالوور نخواهید داشت و روند رشد پیجتان بسیار کند میشود. توجه به چنین اموری، لازم و ضروری به نظر میرسد، چرا که موفقیت شما را به همراه خواهد داشت. همچنین باید گفت که شما برای فعالیت در شبکهای چون شبکه اجتماعی اینستاگرام، باید به طور دقیق جواب سوال اینستاگرام مارکتینگ چیست را بدانید، پس بیتفاوت و بدون اطلاعات به این کار نپردازید.