اخبار داغ تحصیلی هفته دوم سپتامبر – اسمارت اپلای

این درحالی بود که آشنا سیاستهای متعددی را در زمینه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، نمایشگاههای استانی و حضور ایران در نمایشگاههای کتاب خارجی دنبال میکرد و در دست اجرا داشت. سلام بله قطعا تفاوت خواهد داشت و هیچ وقت ثابت نبوده و نیست ، این موضوع نص صریح قانون است و قطعی و لازم الاجراست ممکنه تاخیری در پرداخت صورت بگیرد اما حداقل حقوق جدید اجرا خواهد شد و مابه التفاوت در ماههای بعد پرداخت خواهد شد. سعید صالح مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش کف داده حقوق برای نیری انسانی را در الگوی شهریه سال 99، حداقل حقوق در قانون کار اعلام کرد. رئیس اداره امور اداری و منابع انسانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در آزمون جدید استخدامی که از سوی سازمان سنجش اطلاعرسانی میشود، استان بوشهر ۵۷۰ سهمیه استخدامی دارد.

توزیع سهمیه انجام شده و فقط منتظریم که سازمان اداری و استخدامی مجوز برگزاری آزمون را به سازمان سنجش بدهد که به محض صدور مجوز، ثبتنام آغاز و آزمون برگزار می شود. هنگام نقلقول از تحقیقات انجام شده به زبانهایی غیر از انگلیسی، از این احتمال آگاه باشید که همهی اشخاص دخیل در فرآیند داوری به زبان مقالهی نقلشده صحبت نمیکنند و ممکن است مفید باشید که در صورت امکان ترجمهای بیابید. اگر کسی فکر کند حزبی چندین سال میتواند بماند و مدیریت یک جریان را داشته باشد اشتباه است.

در کارنامه رضایی مدیریت کل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی، فعالیت بهعنواان مشاور معاونت امور فرهنگی و معاونت پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاور قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیری هشت دوره هفته کتاب، دبیری دو دوره ستاد هفته پژوهش کشور و عضویت در هیات موسسان و هیات امنا و هیات مدیره دبیرخانه «کتاب سال ولایت» و نیز عضویت در هیات امنا و هیات مدیره دبیرخانه «دین پژوهان کشور» دیده میشود. قادر آشنا که بیش از یک سال پیش از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بهعنوان مدیرعامل موسسه نمایشگاههای فرهنگی منصوب شده بود، در روزهای پایانی سال گذشته با حکم دوباره وزیر، بهعنوان مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

لادن حیدری، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهعنوان عضو جدید هیات امنای موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران منصوب شد. در ادامه، نادره رضائی بهعنوان جانشین کوثری بر صندلی مدیریت این انتشارات قدیمی تکیه زده است که به دلیل سوابق مدیرعامل جدید این انتشارات، این انتصاب با واکنشهای رسانهای همراه بود. سردار سلیمانی دلیل این عدم باخت را دفع القاعده و دشمن بزرگ ما (تروریستها) از منطقه و جامعه بین الملل دانست.

یک لامپ کم مصرف بزرگ و دو پنجره با نرده های نارنجی و شیشه های ساده روشنایی مناسبی به کلاس هدیه می کردند. در سال های ابتدایی و در اصل دهه های ابتدایی انتشار این نشریه بیشترین مطالب را سیاست و مسائل اجتماعی به خود اختصاص می دادند و به مرور و با رونق گرفتن هنر و سینما در کشور ، مطالب هنری جایگاه ویژه ای در این نشریه پیدا کردند به طوری که در انتهای دهه چهل و تا انتهای دهه پنجاه بیشترین ستون های این نشریه به هنر و سینما و ادبیات و داستان ربط پیدا می کرد و خبرها و ستون های بسیار کمی به سیاست مربوط می شد .

اما در نهایت پیگیریها به نتیجه رسید و محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه از تداوم معافیت مالیاتی اصحب فرهنگ، هنر و رسانه در سال 1399 خبر داد.

برنامههای کتابمحور ازجمله جشنواره پوپک دانا، جشنواره کتاب و رسانه و صفحه خیال، برگزاری 50 هزار نمایشگاه در 50 هزار مدرسه و همچنین نشستهای تخصصی از سوی تشکلهای حوزه نشر در این هفته برگزار شد. افتتاح «سرای تازههای کتاب» با حضور اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی در موسسه خانه کتاب از دیگر برنامههای این هفته بود. به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی در حاشیه نشست مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت اظهار کرد: شرکت گاز استان تهران در سال ۹۹، ۴۶۳ کیلومتر شبکهگذاری و توزیع، ۱۲ هزار و ۶۳۶ مورد نصب انشعابات شهری و روستایی و ۱۲۴ هزار و ۱۸۶ پذیرش اشتراک را در کارنامه دارد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مسائل کشور با تربیت صحیح و مطلوب معلم امکانپذیر است، گفت: همه تلاشمان بر این است که تا قبل از پایان سالجاری، نامنویسی و آزمون برای جذب حدود ۳۵ هزار معلم مورد نیاز آموزش و پرورش در کشور انجام شود. به گزارش ایران استخدام به نقل از شبکه خبر جمهوری اسلامی ایران احمد لاشکی در گفتگو با شبکه خبر اظهار داشت با 25 هزار نفر مجوزی که جدیدا اخذ کردیم و با 9800 سهمیه ای که از قبل مانده است یعنی در مجموع 34 هزار و 800 نفر که باید سریعا آزمون برای این افراد برگزار شود.

یک روز یکی از بچه ها که به موقع نتوانسته بود آنلاین بشود، خانم با نوشتن پیامی که کم کم داشتیم نگرانت می شدیم که چرا آنلاین نیستی ازحال دانش اموز باخبر واو را به حضور در کلاس آنلاین تشویق می کرد. در بخشی از این ماده آمده است، معاملات کوچک یعنی معاملاتی که مبلغ آنها تا ده درصد حد نصاب تعیین شده است، نیازی به ارسال ماهانه نداشته و مودیان میتوانند لیست و فهرست این معاملات را به صورت کلی و هر سه ماه یکبار ارسال کنند؛ یعنی همه خرید و فرشهای کوچک با هم بعد از سه ماه ارسال شوند.

در این گزارش پیشنهاد شد که بر اساس چارچوبهای قانونی موجود، شهروندان عادی که بدون داشتن هیچگونه نقشی در اعتراضات و اغتشاشهای اخیر و در میانه درگیریها جان باختهاند در «حکم شهید» محسوب شده و خانوادههای آنان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار بگیرند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، با نزدیک شدن به پایان سال کارگران و صاحبان کار به فکر میزان پرداخت عیدی و سنوات خود می افتند که بر اساس مصوبه قانون شورای عالی کار، همه شرکتهای مشمول قانون کار باید به ازای یک سال کار معادل ۶۰ روز آخرین دستمزد را به عنوان عیدی کارگران در نظر بگیرند. چنانچه هم اکنون کسب و کارهای اینترنتی متخلف که با اخطار دستگاه های ناظر در پنل نظارت، اینماد آنها تعلیق می شود، به دلیل عدم اجرای اینماد برای شرکت های پرداختیار، اقدام به دریافت درگاه پرداخت از شرکت های پرداختیار نموده و به تخلفات و فعالیت های غیرقانونی خود ادامه میدهند که به هیچ عنوان قابل پذیرش و ادامه نیست.