ایلان ماسک: رباتهای تسلا مانند شخصیتهای جنگ ستارگان خواهند بود!

طبق گفته پلیس، یک نفر در صندلی شاگرد بوده، در حالی که دیگری در صندلی عقب نشسته بود. ایران آنلاین /ایلان ماسک توییت کرد: “من تسلا را با رقم سهام 420 دلار خصوصی در نظر گرفته ام و مطمئنم این یک سرمایه گذاری کاملا امن است.” این در حالی است که سهام تسلا پس از سخنان ایلان ماسک در مورد خصوصی سازی روندی به شدت نزولی را طی کرده بودایلان ماسک با این پیغام ثابت کرد که وقتی رئیس یکی از بزرگترین شرکت های جهان هستید، توییت های شما می تواند باعث موج هایی شوک آور شود. او در حالی این ادعاها را مطرح کرده که رئیس آژانس فضایی اروپا (ESA) اخیرا ادعا کرده بود که ایلان ماسک قوانین حاکم بر فضا را تعیین خواهد کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا با شکایت از ایلان ماسک او را به تلاش برای خصوصی سازی شرکت تسلا متهم کرده بود.

  • ثروت: ۵۴ میلیارد دلار
  • منبع ثروت: کارآفرین
  • مارک زاکربرگ (Mark Zuckerberg)
  • برنارد آرنو (Bernard Arnault)
  • جف بزوس در سال 1964 در شهر نیو مکزیکو پا به جهان گذاشت
  • سن: 48 سال
  • ثروت: ۱۸۱ میلیارد دلار

وی با اشاره به این موضوع به ضرورت تغییر در قوانین مربوط به سفرهای فضایی اشاره کرد و افزود: بدون انجام اصلاحات عمده نظارتی بشر نمیتواند تبدیل به یک تمدن فضایی شود. وظیفه ابتدایی SpaceX تولید موشکهای مورد نیاز برای پروژه حمل و نقل فضایی بود. او توضیح می دهد که وقتی این اتفاق بیفتد، هزینه حمل و نقل 4 تا 5 برابر کاهش می یابد. وقتی که او ۱۰ ساله بود، پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و ایلان اغلب اوقات را با پدرش در آفریقای جنوبی زندگی میکرد. چرا که او فهمید چه زمانی باید از آفریفا به کانادا مهاجرت کند و چه وقتی در دانشگاه در رشته علوم اقتصاد تحصیل کند و کسب و کاری را در موقعیت درست به راه بیندازد. مدیر عامل و بنیانگذار شرکت سلسیوس Celsius، یک پلتفرم وام دهی ارز رمزنگاری شده، به توییت های اخیر ایلان ماسک درباره بیت کوین اشاره و تأکید کرد که وی به جامعه رمزارز کمک نمی کند بلکه بیشتر به دنبال دستکاری این بازار است.

این خرید هنگفت توسط این کمپانی بزرگ باعث شد که برترین کوین بازار ارزهای دیجیتال، تنها در عرض یک ماه، 57 درصد افزایش قیمت را شاهد باشد. ایتنا – ایلان ماسک سکوت اخیر خود را در توییتر شکست تا از رفیق میلیونرش، جف بزوس به خاطر تصمیم آمازون مبنی بر ممنوعیت فروش کتابی جنجالی درباره ویروس کرونا انتقاد کند. » تغییر داد. وی همچنین در توییتی نوشت: «با نگاه به گذشته این اتفاق اجتناب ناپذیر بود.» در زمان انتشار این گزارش توییت ایلان ماسک ۵۴۰,۰۰۰ فیو (Few)، ۶۰,۰۰۰ ریتوییت (Retweet) و ۲۷,۰۰۰ کامنت دریافت کرده است.

این نخستین بار نیست که توییت های ماسک باعث زلزله در بازارهای مالی می شود: یک توییت مشابه از طرف وی در مورد داج کوین و همچنین شرکت گیم استاپ باعث رقم خوردن نتیجه مشابهی شده بود. » تغییر داد، قیمت بیت کوین بلافاصله بالا رفت. محققان در مجله Positive Psychology بیان داشتند: اگر مدیری برای یک دقیقه بهترین خصوصیات فردی خود را برشمرد و بلافاصله آنها را یادداشت کند، به طور قابل توجهی به مثبت اندیشی روی میآورد. به گزارش ایسنا؛ اما دیروز (دوشنبه ۲۷ خرداد) ناگهان و به طور غیرمنتظره در توئیتر خود اعلام کرد که حساب کاربری توئیتر خود را حذف کرده است. ناطقان: به نقل از سیانبیسی، قیمت بیتکوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، در معاملات امروز، دوشنبه، پس از توئیت ایلان ماسک به شدت سقوط کرد.ایلان ماسک در توئیتر اشاره کرد که تسلا احتمالاً دارایی بیتکوین خود را فروخته است و باقی آن را هم به فروش خواهد رساند.به دنبال این توئیت قیمت بیتکوین ۸ درصد سقوط کرد و به حدود ۴۴ هزار دلار رسید.در ماه فوریه تسلا اعلام کرده بود که ۱.۵ میلیارد دلار بیتکوین خریداری کرده است.

هیچگاه از مخاطبان و علاقهمندان و دنبال کنندگان خود دور نشده است و همیشه اختراعات جدید و یا نظرات جالب خود و شرکتهایش را از طریق حساب توئیتر خود به طور مستقیم اعلام کرده است. به گزارش رویترز، پس از اینکه مدیرعامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، یک غواص انگلیسی شرکت کننده در عملیات نجات ۱۲ کودک تایلندی که در غار گرفتار شده بودند، را در توییتر خود مورد توهین قرار داد، سهام تسلا بیش از ۳.۵ درصد سقوط کرد.

پس از اینکه مدیرعامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، یک غواص انگلیسی را در توییتر خود مورد توهین قرار داد، سهام تسلا، بیش از ۳.۵ درصد سقوط کرد. ایلان ماسک ماه گذشته در توییتر با ایجاد یک نظرسنجی از فالوورهایش خواسته بود تا درباره فروش ۱۰ درصد سهامش در تسلا تصمیمگیری کنند. علت اصلی این حساسیت ها به توییت های ماسک در خصوص واگذاری سهام تسلا به بخش خصوصی باز می گردد. اگر میخواهید فردی کارآمد و مثمرثمر باشید، بهتر است نگاهی به برخی از استراتژیهای ایلان ماسک بیاندازید که به شما کمک میکند تا به شکل کارآمد و موثرتری کار کنید و زندگی خود را تغییر دهید. ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و ثروتمندترین فرد جهان سال جدید را با افزایش ثروت خود آغاز کرد. وی هنگام صحبت کردن در مورد ربات تسلا، مشکل کمبود نیروی کار در آینده را نیز مطرح کرد که ممکن است با وجود رباتهایی مانند ربات تسلا حل شود.

او هر روز به طور منظم به تمرین خود ادامه میداد و در این راه، بیماری، خستگی و بیمیلی نتوانست مانع تلاشش شود و با پشتکار این راه را ادامه میداد. بعد از فارغالتحصیلی از هاروارد در سال ۱۹۸۸، او بهعنوان تحلیلگر و مدیر پرتفو، به شرکت سرمایهگذاری فیدلیتی که پدربزرگش ادوارد جانسون دوم آن را در سال ۱۹۴۶ بنیانگذاری کرده بود، پیوست. مدتی بعد از انتشار این توییت، حساب رسمی فرنچایز Halo از او بابت تجربه کردن این عنوان تشکر کرد.