این تلاش هم منجر به شکست میشود

وقتی الیزابت بر تخت انگلیس نشست، یک دولت تقریبا ورشکسته بدست آورد. الیزابت اولسن در فوریه 1989 در شهر شرمن اوکز در نزدیکی لس آنجلس به دنیا آمد. در عکسهای منتشر شده کرملین، پوتین و دیمیتری مدودف، نخست وزیر روسیه پس از پایان تمرین خود در استراحتگاه پوتین در نزدیکی سوچی، به کباب کردن گوشت و نوشیدن چای مشغول شدند. به گزارش رویترز، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی خود با «آندرس مانوئل لوپز» رئیس جمهور مکزیک به وی اعلام کرد که واشنگتن تصمیم دارد با افزایش ظرفیت اسکان مجدد آوارگان و همچنین فراهم کردن مسیرهای مهاجرت قانونی برای مهاجران، سیاستهای مهاجرتی ترامپ را به طور کامل تغییر دهد. هدف غرب بسیار وسیعتر از تحریم اقتصادی است: محصور کردن ایران. براساس تعریف کلان، حکومتداری عبارت است از فرآیندی که به واسطه آن موسسات دولتی به اداره امور عمومی میپردازند، منابع عمومی را مدیریت کرده و از حقوق افراد جامعه حمایت میکنند، و بنا به تعبیری دیگر حکومتداری عبارت است از شیوه به کارگیری قدرت در مدیریت توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور. ساعت 24 – ولادیمیرساژین خاورشناس مطرح روس در باره شتاب نداشتن بایدن به برجام در اسپوتنیک فارسی نوشته است: اوضاع اقتصادی و اجتماعی کشور ، رهبری ایران را مجبور می کند تا با ایالات متحده وارد گفتگو شود.

روسیه را ببینید که پس از سی سال ناگهان وارد خاورمیانه شد. وی چهلوچهارمین دادستان کل ایالت دلاور بود و از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۵ در این سمت فعالیت میکرد. عدم کفایت وی بر اساس اصل هشتاد و نهم. ظریف وزیر امور خارجه، علت عدم حضور مکرر در جلسات هیات دولت را مشغله زیادش در دستگاه دیپلماسی دانسته بود تا با تلاش های غیر قانونی دولت ترامپ مقابله کند. احمدي نژاد افرادي را براي حضور در کابينه اول خود انتخاب کرده بود که مجموعه سابقه وزارت آنها در دولتهاي جمهوري اسلامي ايران هشت سال بود. آفتابنیوز : ترزا می پس از تبدیل شدن به اولین رهبر خارجی که پس از انتخاب ترامپ با وی دیدار کرد، سفر دیگری را در ۲۰۱۷ به کاخ سفید ترتیب داد تا رئیس جمهور وقت را قانع کند به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) پایبند باشد و درباره رابطه وی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه صحبت کند. وی افزود: دلیلی ندارد که با او تماس نگیریم؛ من احتمالا بیش از هر رهبر جهان وقت بیشتری را با شی جین پینگ گذراندهام ، زیرا من در زمان معاون رئیس جمهوری ۲۴ یا ۲۵ ساعت ملاقات خصوصی با او داشتم. این افراد برندهای مطرح در هر زمینه را شناسایی کرده و با اطمینان به آنها در وقت ، انرژی و هزینه خود صرفه جویی میکنند.

تسنیم: در بودجه سال 1400 شاهد رشد 40 درصدی هزینه های دولت بودیم و به نسبت بودجه سال 1392 هزینههای دولت ده برابر شده است. و تشدید فعالیت های هسته ای و تند شدن لحن سیاستمداران ورق های برنده در چانه زنی است. از زمان خروج او از کاخ سفید، گمانه زنی درباره برنامههای ریاست جمهوری ترامپ همچنان ادامه دارد. جو بایدن، رئیسجمهور آمریکا در ادامه گفتوگوهای تلفنی خود با رهبران جهان با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان صحبت کرد. ساعت24-رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ اذعان کرد که یکی از دستیارانش با ارسال پیامی به مقامهای کمپین خواسته بود تا روزانه ۲۰ هزار دلار به جولیانی بابت کارهایش پس از انتخابات نوامبر پرداخت شود اما او تاکید کرد که آن زمان اطلاعی در این رابطه نداشته است. رودی جولیانی، وکیل شخصی ترامپ اذعان کرد که یکی از دستیارانش با ارسال پیامی به مقامهای کمپین خواسته بود تا روزانه ۲۰ هزار دلار به جولیانی بابت کارهایش پس از انتخابات نوامبر پرداخت شود اما او تاکید کرد که آن زمان اطلاعی در این رابطه نداشته است.

به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، رودی جولیانی در مصاحبه تلفنی کوتاهی اذعان کرد که “ماریا راین” اندکی پس از انتخابات اقدام به ارسال این ایمیل کرده بود. او پیشتر با نخستوزیر کانادا و رهبران بریتانیا و فرانسه گفتوگو کرده بود. دونالد ترامپ از اینکه بنیامین نتانیاهو پیروزی جو بایدن در انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ را به او تبریک گفته گلایه کرده و گفته بود: «لعنت به او! رئیسجمهور سابق آمریکا میافزاید: «کسی به اندازه من برای نتانیاهو کار انجام نداده است؛ کسی به اندازه من برای اسرائیل کار نکرده است. به گزارش روز دوشنبه ایرنا، السعیدی در روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم ، نوشت : پس از تنش های موج دار میان ایران از یک سو و آمریکا و همپیمانانش از سوی دیگر هم اکنون از برقراری تلاش جهت انجام گفت وگو میان ایران از یک سو و کشورهای خلیج فارس از سوی دیگر سخن گفته می شود . جنجال ادامه دار برسر دستمزد ۲۰۰۰۰ دلاری، جولیانی گفت من نبودم! رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: با او ۱۷ هزار مایل سفر کردم.