این سناریو به دفعات تکرار میشود

حالا که داریم به سوال PHP چیست؟ تصمیم حالا با شماست. برای شروع کار با PHP چه چیزهایی لازم دارید؟ اگر چه می توانید این زبان را به صورت مستقل و بدون دانش قبلی نیز فرا بگیرید اما از آن جا که php به عنوان زبان وب شناخته می شود بدون این دانش قبلی کاری از پیش نخواهیم برد! درست است، اما در نسخههای قبلی برنامه PHP را به عنوان مخفف کلمات Personal Home Page تعریف کردهاند، که مخفف آنها PHP میشود.

اگرچه این فرم نسبت به فرم قبلی دارای پس زمینه ای ساده تر است و شاید جذابیتی کمتر داشته باشد، اما انعطاف پذیرتر بوده و از حجم کمتری برخوردار است. در صحنه رقابت تنگاتنگي كه امروزه بين شركتها و موسسات وجود دارد، يكي از اصول اوليه براي بقا و پيشرفت اطلاع رساني صحيح و لحظه به لحظه است. در کنار آن زبان ها و فریم ورک هایی وجود دارد که شما با استفاده از آنها میتواند با یک بار کد نویسی ، برنامه های پلتفرم های مختلف را هم کد نویسی کنید. در واقع شما با استفاده از PHP میتوانید به پایگاه داده MySQL وصل شوید، اطلاعات را وارد آن کنید و همینطور اطلاعات وارد شده در گذشته را از آن بخوانید و درصفحه وبتان نمایش دهید.

از همین رو php pure به معنای آن است که بدون استفاده از هر گونه پلتفرم کمکی و با استفاده از کد نویسی، طراحی و تغییر وب اپلیکیشین خود را انجام دهید. خوشبختانه ، مدیریت محتوا به گونه ای دموکراتیک شده است که شامل بسیاری از سیستم های کم هزینه/متن باز و رایگان با قابلیت های شگفت آور قدرتمند هستند. پاسخ دهیم، باید بگوییم که PHP کارهای پشت صحنه را در صفحات وب انجام میدهد. توجه به این نکته ضروری است که باید تمام دستگاه های دی وی آر DVR از یک برند بوده و نرم افزار CMS مورد استفاده نیز از همان برند باشد اما گاهی اوقات می توان دستگاه های DVR چینی را به علت مشابهت با هم از نظر سخت افزاری بر روی یک نرم افزار اضافه نمود.

در این CMS نیاز نیست که نگرانی در مورد مسائل فنی داشته باشید و در مقابل میتوانید تمرکز خود را بر روی تولید محتوا قرار دهید. فرض کنید که شما در سایتتان یک بخشی دارید که میخواهید آخرین اخبار شرکت خودتان را نمایش دهید. بخشی از فرایند ایجاد یک استراتژی ECM دربرگیرنده ارزیابی مداوم تمام جریانهای دخیل در سازمان است. چرا به یک استراتژی مدیریت محتوای سازمانی نیازمندیم؟ همین قابلیت باعث شده که کسبوکارهای کوچک بسیاری (که منابع لازم برای استخدام یک تیم حرفهای IT) را ندارند به سمت سیستمهای مدیریت محتوای متن بازی مثل ورد پرس هجوم بیاورند. یک وبسایت برای میزبانی وبلاگ آنلاین است که برپایه همان وردپرس راه اندازی شده، اما امکانات .org را ندارد و محدودیتهایی در مدیریت سایت ایجاد کرده است.

امکان رمزگذاری کردن اطلاعات حساس را دارد و این امکان نیز در آن تعبیه شده است. در حالی که آکادمی خان دورههای متنوعی از موضوعات را ارائه میدهد، دورههای برنامهنویسی کامپیوتری از جمله JavaScript، HTML، CSS و SQL نیز دارد. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که مخفف کلمات فوق HPP است. اولین سوالی که در مواجه با زبان php برای شما ایجاد خواهد شد، احتمالا این است که php مخفف چیست.

USSD مخفف انگلیسی Unstructured Supplementary Service Data و به معنای دادههای خدمات تکمیلی بدون ساختار میباشد. اضافه کردن امکانات جدید و موردنیاز در سیستم های مدیریت محتوا به سادگی از طریق نصب افزونه امکانپذیر میباشد. بهترین محیط توسعه برای php نرم افزار php Storm است که می توانید با سرچ در گوگل نسخه مناسب را دریافت و نصب کنید. فقط کافی است که یک سرور یا شبیهساز سرور داشته باشید تا بتوانید با آن کدهای PHP خودتان را اجرا کنید و از دیدن نتیجهی آن لذت ببرید. بنابراین زمانی که HTML را برای طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی خود انتخاب می کنید، هزینه هاست سایت، ارزانتر خواهد بود.

این CMS با هزینه های اضافی ای که دارد می تواند کمی گران باشد. با تمام سرورهایی که امروزه استفاده میشود (مثل Apache و IIS) سازگاری کامل دارد. این نرم افزار تمام موارد لازم برای اجرای کدها را نصب میکند. نصب و پیکربندی موارد این چنینی می تواند زمان بر و پر دردسر باشد بنابراین از برنامه ای استفاده می کنیم که تمام این موارد را برای ما انجام می دهد! CMS یا مدیریت محتوا نیز در جایگاه خود دارای مزیت هایی می باشد که به شما در بهبود سئو سایت کمک بسیاری می کند.

در وب سایت هایی که با وردپرس یا کدنویسی ایجاد می شوند، امنیت وب سایت متفاوت است. سپس برای اجرای دستورات php در رایانه شخصی احتیاج به محیط و ابزار هایی داریم که این کار را برای ما میسر می کند. تولید و ویرایش کنید و این یک امکان فوق العاده است که PHP در اختیار شما قرار میدهد. برای مقایسه بین این دو زبان قدرتمند بیشتر در اینجا مطالعه کنید. میخواهیم دربارهی دو موضوع صفحات وب داینامیک (Dynamic) و استاتیک (Static) صحبت کنیم و خیلی ساده آنها را توضیح دهیم. در مقاله سئو سایت چیست بیشتر در مورد سئو توضیح داده ایم.

اما وقتی که شما اطلاعات و کلا محتویات صفحه را از یک پایگاه داده میخوانید و به کاربران نشان میدهید، آن صفحهی وب شما به یک صفحهی وب داینامیک یا Dynamic Web Page تبدیل میشود. Cms ها نرم افزارهایی جهت مدیریت محتوای داینامیک میباشند و مهمترین ویژگی آنها داشتن پایگاه داده (Database) است. بنابراین مهم است که بتوان با توجه به نیازها و خواسته ها بهترین پلتفرم را ایجاد وب سایت خود انتخاب کرد. هدف ثانویه دریافت بازخوردها از این محتوا و اطلاعات ارسال شده است که میتوان با کمک همین سیستمها آنها را از سوی کاربران در قالب فرمهای نظرسنجی، فرمهای نظرات، فرمهای انتقاد و پیشنهادات دریافت کرد.

کاربران عادی بتوانند با استفاده از گزینه های انتخاب و کلیک، از نرم افزار استفاده کنند. بر اساس آمار رسمی، بیش از 69000 جستجو در ثانیه در جهان و بیش از 1600 جستجو در ثانیه درایران اتفاق می افتد و به صورت روزانه 90 درصد افراد حداقل یک عبارت را درگوگل جستجو می کنند. این سیستم از سال 2004 به مشتریان و طرفداران خود کمک کرده تا قدرت اعجاب انگیز ویدیو را درک کنند و بتوانند محتوای ویدیویی را در سراسر دنیا گسترش دهند. بیشتر صحبت کنیم، خوب است که برخی از سایتهایی که از PHP قدرت گرفتهاند را معرفی کنیم.

در زیر لیست برخی از سایت های ایرانی و جهانی را میبینیم که از PHP استفاده میکنند. البته برخی از سیستم عامل ها می توانند وظیفه مضاعف را انجام دهند. XAMPP به عنوان مجموعه کاملی از ابزار های مورد نیاز ما برای اجرای برنامه های php بر روی رایانه شخصی مورد استفاده قرار می گیرد. نگران راه اندازی و تست کدها بر روی کامپیوترتان نباشید. یکی از بهترین ابزارها برای راه اندازی سایت، سیستمهای مدیریت محتوا هستند. پس مدت زمان راه اندازی شرکت آی تی و طراحی سایت زمان زیادی برای شما نخواهد برد.

البته PhpStorm رایگان نیست و می توانید نسخه رایگان آن را به مدت 30 روز داشته باشید. همچنین می توانید آموزش نصب و اجرای XAMPP را به صورت ویدئویی در آدرس زیر مشاهده کنید. 1. برای تبدیل آنلاین آنها به PDF پرونده ، HTML پرونده را بارگذاری کنید. تیم قابلیت دسترسی WordPress تلاش کرده است تا قابلیت دستیابی به وردپرس اصلی و همچنین پشتیبانی از شناسایی واضح و مضامین قابل دسترسی را بهبود بخشد.