باید به همه جناحها احترام کنیم

آیتالله رییسی تصریح کرد: روسیه از تمدن و فرهنگ ارزشمندی برخوردار است و ظرفیتهای بسیاری در دو کشور ایران و روسیه برای توسعه همکاریها وجود دارد. رییس جمهور با تاکید بر لزوم تحول در نظام پولی و بانکی بین ایران و روسیه، گفت: برای حل این مشکل بانکهای مرکزی جمهوری اسلامی ایران و روسیه میتوانند توافق کنند بانکهای ایران و روسیه در هر دو کشور فعال شوند تا فعالان اقتصادی با سهولت مبادلات پولی و مالی خود را انجام دهند. اما راه حل دیگری هم وجود دارد. از آنجا که ساختار نظام جهانی اجازه تشکیل دولت به شیوه سنتی(امپراتوری یا شبهامپراتوری) را نمیداد دولت رضا خان باید شکل متفاوتی از دولت قاجار پیدا میکرد و در عین حال دولت متمرکز و قدرتمندی به وجود میآورد. در حفاری های عمیق که ممکن است خطر ریزش وجود داشته باشد ، از لباس ها و کفش های مخصوص که از بدن محافظت می کنند استفاده می شود .

کم هزینه ترین گزینه جایگزین برای توافق برجام، یک توافق موقت و محدود در چهارچوب گروه پنج بعلاوه یک، با محوریت لغو برخی تحریم های نفتی و دسترسی ایران به منابع ارزی خارجی اش و در نقطه مقابل، متوقف کردن روند پیشروی های هسته ای ایران است. عده ای به نام اسلام و لا اله الا الله به دین خدا خسارت وارد کردند و ما باید نسبت به جریان تکفیری حساس باشیم. آقای مهاجرانی نیز در زمینه علل انتشار کتاب آیات شیطانی گفت: زمان انتشار این کتاب موقعی بود که اسلام به عنوان یک نهضت بیداری در دنیا و خصوصاً مرکز آن در ایران، مطرح بوده و هست. اکنون انتشار متن نامه محمود احمدینژاد به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی، در فضای مجازی با واکنشهای انتقادی کاربران شبکههای اجتماعی روبه رو شده است. جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار توئیتی از گفتگوی تلفنی با حسین امیرعبدالهیان، وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی، پیرامون مذاکرات احیای برجام خبر داد. دولتی که اطلاعات را در اختیار مردم گذاشت این دولت بود، دولتی که پهنای باند ایجاد کرد تا مردم بتوانند به راحتی ببیند چه خبر است این دولت بود. وی با اشاره به اینکه میدان عدالت، زنان و مردانی را میطلبد که خود از ملکه عدالت برخوردار باشند، افزود: لزوم تحولخواهی عادلانه در جامعه آن است که افراد، خود از عملکرد عادلانهای در جامعه برخوردار باشند.

اینجاست که پگی به بخش مهم و پیچیدهای از زندگی و شرکت دان تبدیل میشود. وی با اشاره به پیشنهاد یکی از حاضران درباره ایجاد بستری برای شناخت ظرفیتهای استانهای ایران و روسیه، گفت: معرفی این ظرفیتها مهم است و با رفع مشکلات گمرکی، نباید مانعی در امور گمرکی پیش پای فعالان اقتصادی باشد. به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیتالله «سید ابراهیم رییسی» در ادامه برنامههای سفر دو روزه به روسیه، با جمعی از فعالان اقتصادی و تجار این کشور برای عملیاتی کردن نقشهراه ارتقای مناسبات اقتصادی دیدار و گفت و گو کرد. نماینده اتحادیه صنعتگران و کارآفرینان روسیه گفت: روحیه تجار روسی همکاری با ایران است و می توان در همکاری با ایران به پروژههای سبز توجه جدی کرد. به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ،آیت الله سید ابراهیم رییسی روز پنجشنبه در دیدار «راویل عین الدین» رییس شورای مفتیان روسیه با اشاره به روابط خوب ایران و روسیه، گفت: این سفر نقطه عطفی در روابط اقتصادی، سیاسی و به ویژه فرهنگی میان دو کشور خواهد بود. سید ابراهیم رئیس الساداتی از سادات حسینی که نسب اش به امام زین العابدین میرسد در ۲۳ آذرماه سال ۱۳۳۹ در خانوادهای روحانی و مذهبی در نوغان مشهد به دنیا آمد.

در صورتی که ما افغانستان را برای حاکمیت طالبان خالی کنیم، این گروه حاکم میشود، القاعده پناهگاهی امن مییابد، داعش اکنون در افغانستان به تهدیدی بزرگ برای دنیا تبدیل شده است. دکتر بدری معتقد بودند در مورد من واقعا یک معجزه اتفاق افتاده است و همیشه پرونده پزشکیام را به عنوان یک رخداد بزرگ و معجزهآسا در کمیسیونهای پزشکی مطرح میکردند. به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در چهل و پنجمین جلسه علنی این شورا بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص الحاق پرونده های توافقات فاقد پروانه ساختمانی به لیست پیوست و تمدید دوره فعالیت کارگروه ماده ۱۰ مصوبه طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا وحید رضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۲۲ در تشریح این لایحه گفت: طرح تفصیلی ویژه منطقه ۲۲ گفت: تکلیفی را برای شهرداری به همراه داشت تا در راستای تعیین تکلیف حقوق مکتسبه توافقاتی که در سنوات گذشته شده بود و فاقد پروانه بودند، اقدام کند. دولت مردمی موفقیت های خود را در حضور مردم تعریف می کند و مساله عدالت و اجرای آن هم با حضور مردم شکل می گیرد. زمینه سازی برای جذب سرمایهگذاریها در انرژی های پاک که میلیون ها شغل خوب اتحادیه ای ایجاد می کند و منجر به تقویت طبقه متوسط میشود، یکی از مسئولیت های وی خواهد بود.