توهین جو بایدن به خبرنگاری که از او درباره تورم پرسید

به گزارش قدس آنلاین، دیدار حسن روحانی رئیس جمهور سابق، علیاکبر ناطق نوری رئیس مجلس پنجم، محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی که طی هفتههای گذشته صورت گرفته، واکنشهای متفاوتی را به دنبال داشته است. پس از آن دیگر هیچ ارتباطی وجود نداشت تا مدتی که سیدمحمد خاتمی نامهای بلند به رهبری ارسال کرده و از ایشان درخواست کرده مشکلات موجود در کشور را حل کند. علیرغم همه مشکلات و موانعی که در رسیدن شاه اسماعیل به قدرت وجود داشت، اما وجود پاره ای از امور و عوامل سبب تشکیل و استواری حکومت گردید . در آن زمان، آنها حتی اجازه راهاندازی دو یا سه سانتریفیوژ را هم نمیدادند اما از زمانی که در مقابل زیادهخواهیهای آنها ایستادیم و مهر و مومها را شکستیم و جوانان مؤمن و انقلابی ما غنیسازی بیست درصد را انجام دادند، غربیها بهالتماس افتادند و ضمن قبول غنیسازی 3.5 درصد، با ادامه فعالیت پنج تا شش هزار سانتریفیوژ نیز موافقت کردند.

این کشور بیش از شش هزار جزیره داشته و یکی از تجارت های جالب این کشور برای جذب سرمایه فروش جزیره است. یکی از دلایل این امر سیستم جالب پرداخت دستمزد در این کشور است. یکی دیگر از کشورهای شمال اروپا که با توجه به جمعیت کم و صنایع خود بخش زیادی از جمعیت شاغل را جذب دولت کرده، دانمارک است. به علاوه فنلاند قسمت زیادی از نیروی کار خود را در بخش دولت به کار گرفته است. این کشور توانسته طی پنج سال گذشته حجم زیادی از دولت خود را کاهش داده و در عوض سهم بخش خصوصی را زیاد کند. این کشور در بخش دولتی هم کارمندان زیادی را جذب کرده و هم خدمات بعضا مناسبی در اختیار مردم گذاشته است. شاید فکر کنید کانادا از کشورهایی است که دولت کوچکی داشته و بیشتر وظایف را به بخش خصوصی انتقال داده است ولی قضیه کاملا برعکس است. بودجه به سه بخش بودجه عمومی، بودجه اختصاصی و بودجه کل تقسیم میشود. برای رفع مشکل به عنایت ویژه از سوی دولت نیاز داریم که مذاکراتی در حال انجام است خود رئیس جمهور قول دادند. آیا روند حرکت برای دستیابی به اهداف توسعه طی سالهای اخیر چنین درکی از این عوامل را در سیاستگذاریهای خودرویی کشور نشان میدهد؟

در هفتههای گذشته به دلیل سیاستهای غلط آمریکا ما شاهد درگیریهای بیشتری در سوریه بودیم که امیدواریم از طریق روند آستانه بتوانیم با وضعیت جدیدی که پیدا شده مقابله کنیم و به سمت آرامش بیشتری در سوریه برویم و انشاءالله در مسیر تداوم روند سیاسی حرکت کنیم. به همین دلیل اقتصاد این کشور شاهد یک رشد چشمگیر در چند سال گذشته بوده است. ملکه الیزابت دوم در 6 فوریه 1952 ملکه شد و در 2 ژوئن 1953 تاجگذاری کرد. خاتمي پس از پايان دوره اول رياستجمهورياش، در سال 80 براي دومين بار به عنوان رئيسجمهور انتخاب شد.کابينه دوم سيد محمد خاتمي، حدود 9 تغيير نسبت به کابينه اول داشت که بهنظر ميرسد اضافه شدن طهماسب مظاهري به وزارت اقتصاد، اسحاق جهانگيري به وزارت صنايع و معادن و همچنين حضور ستاري فر در راس سازمان مديريت و برنامه ريزي، موتور اقتصادي دولت را به نظر میرسید پرشتابتر کرد. روحانی گفت: مسکن تنها به عنوان محل خوابگاه نیست و به تعبیر قرآنی که بیت و خانه باید محل آرامش و سکون و سکونت باشد، مدنظر قرار دارد. در سال 1998 یک گذارش دفاعی از سوی مجلس انگلستان نشان میداد که ناو هواپیما به این کشور کمک بسیاری میکند تا بتواند در عملیات های برون مرزی بدون داشتن پایگاه های هوایی دست به عملیات بزند ولی همین گذارش نشان میداد ناوهای هواپیما برکنون و هواپیماهای حامل انها در انگلستان توان واقعا کمی در این زمینه دارند که این کشور بتواند یک عملیات هوایی موفق را تنها با اتکا بر ناو های هواپیما بر خود به دست بیاورد .

محمدعلی محسنی بندپی در جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس در نطق میان دستور خود گفت: در هیچ دیده بینایی پنهان نیست که شرایط اقتصادی کشور بر گُرده همه آحاد جامعه سخت سنگینی میکند. اولین نقد جدی و ابراز نگرانی شدید از وضعیت جسمی و روانی بایدن از سوی رونی جکسون، پزشک سابق کاخ سفید و نماینده کنونی حزب جمهوریخواه از ایالت تگزاس در مجلس نمایندگان مطرح شد. دوسی خبرنگار کاخ سفید شبکه خبری فاکس نیوز است، شبکهای با گرایش محافظهکارانه که رویکردی انتقادی به ریاست جمهوری بایدن و دموکراتها دارد. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در مراسم اختتامیه شانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: پایان شانزهمین اجلاس ایران و ترکمنستان منجر به توافقنامهای شد که در حوزههای مختلف به امضا رسید. کشور دانمارک دارای دولت رفاه است و از نظر کم بودن اختلاف درآمد مردم، در رتبه اول جهان قرار دارد. مقدمه : پس از دو قرن تلاش و کوشش و تبلیغات مذهبی و به کارگیری ایدئولوژی مذهبی – سیاسی از طرف مریدان و پیروان صفوی، سر انجام در سال 907 هجری حکومت صفویه را رسماً تشکیل شد. سوئد هشتمین سرانه تولید ناخالص داخلی را در جهان دارا بوده و جایگاه خوبی در جنبه های مختلف ملی مانند کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت، آموزش، اختلاف طبقاتی، رفاه و توسعه انسانی دارد.