جملاتی زیبا از ایلان ماسک – ویرگول

در سال ۲۰۱۸ با سرمایه گذاری های متنوع این مرد به دارایی بیش از ۱۸۰ میلیارد دلار رسید. به گفته ی وی نخستین گروه از انسان در سال 2024 میلادی به مریخ فرستاده خواهد شد. نخستین خصوصیات انسان های منفی مسخره کردن و دست انداختن دیگران است. ماسک سال گذشته در توییتی گفت که نخستین محصول نورالینک به افراد فلج این امکان را میدهد تا سریعتر از افرادی که از انگشت شست استفاده میکنند، با ذهن خود از تلفن هوشمند استفاده کنند. از سال ۲۰۰۶ او بیش از ۱۰ جایزه معتبر کسب کرده و اکنون (سال ۲۰۲۱) به عنوان پولدارترین مرد جهان شناخته میشود. MrBeast همچنین چندین کانال دیگر YouTube با بیش از 84 میلیون مشترک علاوه بر کانال اصلی خود دارد.

باید بدانید که وسایل نقلیه تسلا به اتصالات تلفن همراه مجهز هستند و مدل 2019 S ممکن است چند ثانیه پس از تصادف، داده های اصلی را به صورت بی سیم به سرورهای تسلا منتقل کرده باشد. بد نیست بدانید که ارزش این افراد هر لحظه در حال تغییر است؛ اما تغییر در رتبهبندی معمولا به جهش ناگهانی در رشد صنایع بستگی دارد. بزوس همچنین مالکیت واشنگتن پست و شرکت هوا فضای بلو ارجین را نیز در اختیار دارد. ایلان ماسک موسس شرکت Boring، Neuralink و Open AI است.

وارن بافت که به نام “پیشگوی اوهاما” نیز به شهرت رسیده یکی از موفقترین سرمایهگذاران کل تاریخ است. در اواخر سال ۱۹۹۳ بود که بسوز تصمیم گرفت تا یک کتاب فروشی آنلاین احداث کند. او قول داده بود بیش از 99 درصد ثروتش را اهدا کند و سال 2019، 3.6 میلیارد دلار از داراییاش را صرف امور خیریه کرد که قسمت عمده آن به موسسه خیریه دوستانش بیل و ملیندا گیتس اهدا شد. او اغلب بیش از 100 ساعت در هفته بین شرکتهای متعدد خود کار میکند.

فراموش نکنید که نظرات خود را درباره این نوشته اعلام کنید. گذشته از رقص مضحک ایلان ماسک در مقابل تماشاچیان که در خودروبانک قرار گرفته و می توانید صحبت های بعد از آن را با زیرنویس فارسی شاهد باشید، بنیانگذار میلیاردر شرکت خودروسازی تسلا اعلام کرد که مونتاژ تسلا مدل Y در کارخانه شانگهای این شرکت انجام خواهد شد. پس از وارد شدن انتقاداتی به اجازه انتشار اخبار نادرست در فیسبوک، زاکربرگ اعلام کرد اولویتش در سال 2019 برطرف کردن مشکلات اجتماعی است. پل آلن سال ۲۰۱۸ از دنیا رفت. ماسک برای بهتر شدن دنیا به سختی تلاش کرده و البته پاداش خود را دریافت کرده است. در حال حاضر جف بسوز جایگاه خود را به ایلان ماسک واگذار کرد و به دومین مرد ثروتمند جهان تبدیل شد.

برخی از حقایق معمولی برای شما: کتاب های هری پاتر نه تنها بیش از 500 میلیون نسخه فروخته اند، بلکه به یک مجموعه فیلم بسیار موفق تبدیل شده اند و الهام بخش سه شهربازی کامل هستند. بافت شرکت برکشایر هاتاوی را اداره میکند و مالک بیش از 60 کمپانی از جمله بیمه اتومبیل جیکو، شرکت تولیدکننده باتری دوراسل و رستورانهای زنجیرهای دیری کوئین است. همچنین مدیر عامل، سرمایه گذار و طراح محصولات شرکت تسلاست. همچنین سرمایه و درآمد او در طی سال 2019 به مبلغ 2.3 میلیارد دلار افزایش داشته است. اما در سال ۲۰۱۹ با توجه به جدایی جف و همسرش سرمایه او کاهش چشمگیری داشت. پس از آتش سوزی ویرانگر کلیسای جامع نوتردام در سال ۲۰۱۹، آرنو و LVHM بالغ بر ۲۲۰ میلیون دلار برای کمک به تعمیر این کلیسا اهدا کردند.

  • شغل: مدیر عامل تسلا
  • ارزش خالص: ۱۳۶٫۱ میلیارد دلار
  • کشور : چین
  • ارزش خالص دارایی: 123.1 میلیارد دلار
  • جف بزوس (Jeff Bezos )
  • ثروت: ۷۶ میلیارد دلار
  • کشور مبدا: فرانسه

در دسامبر سال 2015، زاکربرگ و همسرش پریسیلا چان (Priscilla Chan)، قول دادند که 99% از سهام فیسبوک را در طول زندگیشان به خیریه اهدا بکنند. فاز دوم مربوط به تولید «خودروی میانرده با قیمتی متوسط و تولید در مقیاس متوسط» بود که در سال ۲۰۱۲ و با معرفی خودروی سدان تسلا مدلS عملی شد. در ۱۹ سالگی وارد دانشگاه کوئینز شد و به مدت دو سال در انتاریو مشغول تحصیل بود دوباره به ایالات متحده نقل مکان کرد؛ در واقع پس از دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه پنسیلوانیا توانست زندگی خود را در ایالات متحده آغاز کند. او سال 2014 از سمت مدیر عامل شرکت اوراکل کنارهگیری کرد اما همچنان به عنوان رئیس هیئتمدیره و مدیر ارشد فناوری در این شرکت فعالیت میکند.