دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چون ایمیل ابزاری است که هیچ شبکه اجتماعی محبوبی نمی تواند جایش را بگیرد. پی پی سی می تواند پیچیده شود در صورتی که قصد داشته باشید در رابطه با آژانس با آن کار کنید. ما یک آژانس دیجیتال مارکتینگ تمام خدمت هستیم که کلیه خدماتی که کسب و کارشما، برای رشد در فضای دیجیتال به آنها نیاز دارد را برنامه ریزی و اجرا میکنیم. اقداماتی که نسبت به اقدامات بازاریابی سنتی، هزینه کمتری دارند اما مزایای زیادی را برای هر کسبوکاری به ارمغان خواهند آورد و در درازمدت باعث رشد آن میشوند. این فروشگاه هر ماه یک محصول جدید را رونمایی میکند و هر بار برای این کار نیاز به یک عکاس دارد.

بیش ار ۲۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد! بیش ار ۷۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد! ۱. عدم نیاز به کوک کردن: پیانوهای آکوستیک بسته به دفعات استفاده، حداقل سالی دو بار نیاز به کوک کردن پیدا میکنند و شرایط جوی و آب و هوا به طور مستقیم بر کوک آنها تاثیر میگذارد؛ حال بماند که کوککردن این ساز، نیاز به یک فرد متخصص دارد و هزینه گزافی برای شما بر جای میگذارد؛ اما این نوید را به شما میدهیم که پیانوهای دیجیتال از این قانون مستثنا هستند و به هیچوجه نیازی به کوک کردن ندارند. بازاریابی ربایشی یا درونگرا (inbound marketing) به این مفهوم است که مخاطب در ابتدای سفر مشتری و اشنایی با برند شما، احساس کند که خود به سمت شما آمده، نه اینکه شما به سراغ او رفته باشید و شروع ارتباط بین مخاطب و کسب و کار با تصمیم و توسط مخاطب انجام می شود.

در دورهای زندگی میکنیم که بسیاری از کسبوکارها در هر مقیاسی برای افزایش فروش خودشان به سراغ اینستاگرام رفتهاند. پس از آن به سراغ «اکشن پلن» میرویم، اینکه چطور آن را بنویسید، اجرا، آنالیز و مستندسازی کنید تا بتوانید از مسیری که رفتید یاد بگیرید. بازاریابی موتور های جست و جو نسخه ی پولی سئو است که از آن با عنوان گوگل ادوردز هم یاد می شود.بازاریابی موتور های جست و جو، کار سئو را مدت زمان محدود و همچینین با پرداخت هزینه انجام میدهد.

با یادگیری اینستاگرام مارکتینگ شما میتوانید استفاده از انواع امکانات اینستاگرام را برای جذب مخاطب و مشتری بالقوه یاد بگیرید. علاوه بر این به شما این کمک را می کند که مخاطبین اطلاعات تماسشان را با شما رد و بدل کنند و سرنخ هایی برای شرکتتان ایجاد نمایید. اکنون مشتریان دائم و احتمالی می توانند از طریق عکسها و بدون رد و بدل ایمیل با پیغامهای مربوطه با برند شما ارتباط برقرار کنند.

هنگام استفاده از اینستاگرام هشتگ ها بهترین راه برای قرار دادن محتوای شما در معرض دید افراد هستند. عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات مالی و بانکی با محوریت بانکداری دیجیتال، اظهار داشت: نگاه مجموعه بانک ایران زمین خلق ارزش در راستای ارائه خدمات نوین بانکی و مالی به مشتریان است و در این راستا حضور مجموعه های بزرگی همچون های وب می تواند تسریع کننده و راه گشا باشد.

با لینک کردن اینستاگرام و فیسبوک میتوانید مخاطبین خود را افزایش دهید. چرا اینستاگرام بستر مناسبی برای دیجیتال مارکتینگ است؟ دیجیتال مارکتینگ ماجرای دور و درازی است که در هر کوچه آن یک موضوع تازه در انتظار کشف شدن نشسته است. همکاری در فروش یا همان بازاریابی پورسانتی به روش گفته میشود که شما به عنوان یک ناشر تبلیغات محصولاتی که برای خودتان نیست را روی سایت یا دیگر صفحات منتشر می کنید و در ازای تحقق اهداف مشخص پورسانت یا درصدی را از فروش دریافت می کنید.

فرقی نمیکند که شما در بخش بازاریابی یک بیزنس بزرگ فعالیت دارید یا میخواهید یک فروشگاه آنلاین محلی را اداره کنید، اینستاگرام معمولا یکی از اولین گزینههای شما برای بازاریابی، تبلیغ و حتی فروش در فضای اینترنت است. یک مدل فرآیند استراتژی، چارچوب یک توالی منطقی را برای حصول اطمینان از گنجایش تمام فعالیت های کلیدی توسعه و اجرای استراتژی، فراهم می کند.

در دنیای کسب و کار استفاده از اپلیکشنهای اشتراک گذاری تصویر و عکس یک فرصت عالی برای شماست تا مشتریان خود را از طریق مسابقات و سایر کمپین های تصویری به روشی لذت بخش سرگرم کنید. حتی می توانید از تبلیغات اینستاگرامی استفاده کنید تا مشتری های بالقوه بیشتری محتوای شما را ببینند. حال شما به عنوان یک فروشنده و کسی که می خواهد در تجارت خود موفق باشد چگونه کار تبلیغات را انجام می دهید؟ چیزی که اینستاگرام را به عنوان یک ابزار بازاریابی از دیگر شبکه های اجتماعی بهتر کرده است، امکان ایجاد تزئینات و زیباییهای بیشتر است.

از جمله دیگر افرادی که با تیم دیجیتال مارکتینگ همکاری میکنند طراحان سایت، طراحان گرافیست، عکاسان، ایده پردازان را میتوانیم نام ببریم. به گفته Seth Godin نویسنده، بازاریابی دیگر به چیزهایی که میسازید مربوط نمیشود بلکه در مورد داستانهایی است که میگویید! ترجیح می دهید از بازاریابی سنتی استفاده نمایید یا بازاریابی اینترنتی و یا در این زمینه چه شبکه اجتماعی را مد نظر دارید و چه رسانهای را انتخاب می نمایید؟ دقت نمایید ، کسی که ادعا سئو کردن سایت شما را دارد ، اصلا از استراتژی سئو مطلع نیست.

اینجا شما هستید که در مورد طول عمر هایلایت ها در پیج خود تصمیم گیری می کنید. امکان اشتراک گذاری آسان عکس ها و تصاویر مزیت بسیار بزرگی برای کسب و کارها است (شرکتها، اشخاص، محصولات، معرفی خدمات و … ) این امکان، ثبت رویدادها, کنفرانسهای صنعتی و گروههای کاربری ، محصولات تولیدی، خدمات قابل ارائه و غیره را فراهم کرده و میدان دید آنها را افزایش می دهد. می توانید با قراردادن تصاویر زیبا از محصولاتتان کاربران را جذب کنید و در این تصاویر، از نورپردازی، رنگها و افکت هایی استفاده کنید که هرچه بیشتر به زیبایی محصول یا پیام تصویریتان بیافزاید.