دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

شرکت ها باید محتوای خود را با مترادف ها بنویسند؟ شما میتوانید تمام کلمات کلیدی مربوط به کسبوکار خود را که فکر میکنید کاربران به دنبال آنها هستند، پیدا و به کار ببرید و از این طریق رتبه وبسایت خود را در موتورهای جستجو ارتقا دهید. کلمات مختلف معنای زیادی دارند و در حالی که الگوریتم های گوگل در حال تلاش برای درک معنای این پرسش ها هستند، تطبیق عصبی این مرحله را بیشتر می کند.

یا کلمات کلیدی خود را برای مطابقت با زبان طبیعی تغییر دهند؟ با شیوع و گسترش بیماری کرونا بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها تصمیم به دورکاری کارکنان خود گفتند. با شیوع ویروس کرونا زندگی همه ی ما به نوعی تحت تاثیر قرار گرفته است. ولیکن با شیوع و فراگیری همه گیری جهانی ویروس کرونا و متضرر شدن کسب و کار های سنتی بسیاری از کسب و کار های دنیا تمرکز ویژه ای در حوزه فروش و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین نموده اند. این روزها، ویدئو یکی از بهترین انواع محتواست که مخاطبان بسیار زیادی دارد و در فرایند تولید محتوای خود باید حتما از آن استفاده کنید.

این الگوریتم می تواند تأثیر زیادی بر بازاریابی محتوا داشته باشد و تکنیک هایی که در حال حاضر به عنوان بخشی از بهینه سازی موتورهای جستجو SEO استفاده می شود. تمام محددیت هایی که ارزهای سکه ای یا کاغذی و فیزیکی با آنها روبهرو بودند، باعث شد تا ارز های دیجیتالی به وجود بیایند؛ ارز دیجیتال در حقیقت به شکلی پول بر پایه اینترنت میباشد که امکان انجام تراکنشهای در لحظه و بدون محدودیت را برای افراد مهیا میکند.

با افزایش روزافزون کاربران اینترنت بیشتر سازمان ها فعالیت های خود را به سمت دیجیتال مارکتینگ سوق داده اند، ولی هنوز بعضی از کسب و کارها بازاریابی آفلاین و روش های سنتی را برای کسب و کار خود مناسب تر دانسته و با سیل عظیم جامعه همسو نشده اند. بلکه باید به کمک این روش مخاطبان بسیاری را به برند خود جذب کنید. اگر در فکر بالا بردن آگاهی از برند هستید، باید به ریچ اهمیت دهید.

اگر در B2B (تجارت به تجارت) هستید، ممکن است بیشتر مقالههای سفید یا گزارشها ، وبینارها و فیلمهای آموزشی باشد. اگر مطالب و کتابهای معرفی شده را تا اینجا دنبال کرده باشید، اطلاعات مناسبی از دیجیتال مارکتینگ بدست آوردهاید. اگر وبسایت شما به صورت ریسپانسیو طراحی شده باشد، خیلی سریع خودش را با اندازۀ صفحۀ کاربر وفق میدهد تا مطالب شما به صورت درست نمایش داده شوند؛ ولی در غیر اینصورت بهم ریخته شدن ظاهر سایت باعث فرار کاربران خواهد شد.

در نتیجه، بازاریابی محتوا باید یک رویکرد متمرکز بر کاربر باشد، از جمله: درک دقیق اینکه چرا کاربران در صفحه شما قرار دارند چه اهدافی دارند؟ ریچ: چه تعداد کاربر از این پست بازدید کردهاند. طبق آمار و نتایج در ماه مارس از وب سایت های فروش آنلاین، ۱۴.۳۴میلیارد بار بازدید شد که این رقم از ۱۲.۸۱ میلیارد بازدید ماه ژانویه ۲۰۲۰ بسیار بالاتر است. سکههای اتریوم، اولین بار در سال ۲۰۱۴ عرضه شدند و شبکه این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۵ راهاندازی شد. استفاده از مهارت های فردی، کسب و کار های خانگی، صنایع دستی، فرشبافی، نقاشی، خطاطی، برنامه نویسی، کارهای دورکاری می توانند سایر گزینه های بهترین کار های پر در آمد در سال ۹۹ باشند.

فناوری های نوین مانند رایانه، اینترنت و سایر ابزارهای ارتباطی،به پایه های اساسی جامعه تبدیل شده اند.تاثیر و اهمیت این ابزارها به حدی است،که حذف آنها – از زندگی و کسب و کار – غیرممکن به نظر می رسد. اگرچه IGTV ممکن است مخاطبان کمتری نسبت به سایر قالب ها ارائه دهد.

در بخشی از گزارش هم به تعداد حسابهای کاربری تبلیغاتی مسدودشده در سال ۲۰۱۹ اشاره میشود که با تغییر نهچندان زیاد نسبت به سال ۲۰۱۸، حدود یک میلیون حساب کاربری عنوان شد. «بازاریابی جستجو» (Search Marketing) در چند سال گذشته دچار تغییراتی شده است امروزه به کمک سئو میتوان ترافیک وبسایت را افزایش داد. اما باید منتظر بمانیم و ببینیم پس از پایان این بحران، چه تغییراتی در این حوزه ایجاد میشوند. اما این روزها خرید با چند کلیک انجام می شود.

با وجود کاهش ۳۴ درصدی قیمت این ارز دیجیتال در ۲ ماه گذشته، تعداد کل آدرسها همچنان در حال افزایش است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هماکنون حدود ۲ تریلیون دلار است که نسبت به روز گذشته ۱.۳۸ درصد افزایش یافته است. آمارها نشان می دهد برندهایی که در دوران کرونا از این قابلیت استفاده کرده اند بیشترین تجربه فروش آنلاین خود را تاکنون تجربه کرده اند و این رقم برای برندهای مختلف نسبت به دوران قبل از کرونا از ۱۰ تا ۲۰۰درصد افزایش داشته است. در این روش میتوانید محتواهای جذابی تولید کنید و وبسایتهای ناشر را به سمت محتوای خود جذب کنید تا بتوانید بک لینکهایی رایگانی به دست آوردید که تمام آنها برای رتبه گرفتن و سئوی وبسایت شما مفید هستند.

نتایج به دست آمده از تحقیقات اولیه ای که در حوزه آموزش آنلاین انجام شده، بیان گر این موضوع است که حتی برخی از شرکت ها شاهد رشد هزار برابری نیز بوده اند؛ به طور کلی نتایج نشان دهنده این است که متوسط رشد بین 500 تا 600 برابر در کسب و کارهای اینترنتی می باشد. استقبال قابل توجه مردم دنیا از خریدهای آنلاین باعث شده است که دنیای کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک پر رونق شده است. پیش از بیت کوین هر تلاش صورت گرفته دیگر برای ایجاد یک ارز، همیشه توجه مقامات دولتی آمریکا را به خود جلب کرده بود.