راهنمای ابتدایی برای ورود به دنیای برنامه نویسی – کدنویسی به زبان ساده

همزمان با کدنویسی سایت خود، قادرید نتیجه کار را در بخش پیشنمایش مشاهده کنید. در بالا آرایه ای ایجاد کردیم شامل سه خانه 0 و 1 و 2 و مقادیر دلخواه خودمان را در آن قرار دادیم. هرچند که نخستین نسخهی ویژوال استودیو کد در سال 2015 منتشر شده است، اما سرعت رشد جامعهی کاربران آن به قدری بالاست که امروزه به عنوان یکی از سه کد ادیتور برتر و پراستفادهی جهان شناخته میشود.

محصول دیگری با عنوان اندیکاتور پول هوشمند (شناسایی پول هدفمند) نیز برای شناسایی ورود پول بزرگان بازار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین اگر به تحلیل تکنیکال علاقه دارید می توانید ار دو محصول حرفه ای که به صورت اختصاصی در وب سایت ثروت آفرین کد نویسی شده است دیدن کنید. محصول اندیکاتور خرید و فروش (هشدار ورود به سهم) که سهم های با بازدهی 10 تا 30 درصد ماهیانه را به معامله گران سیگنال می دهد. همانطور که میبینید، در این بخش باید تنظیمات کلی ویژوال استودیو را مشخص کنید. همانطور که خودتان اشاره کرده اید dreamweaver یکی از نرم افزارهای محبوب adobe است که از آن طراحی سایت می باشد اما در مقایسه با وردپرس افراد شناخت کمتری نسبت به این نوع از برنامه ها دارند.

همین وجود افزونههای مختلف میتواند برای این افراد دردسرساز باشد. ویژوال استودیو کد در سیستم عاملهای مختلف (ویندوز، مکاواس و لینوکس) قابل نصب است؛ به همین دلیل به آن یک کد ادیتور چند سکویی یا cross platform گفته میشود و یکی از علتهای محبوبیت آن، همین است. اگر بخواهید با استفاده از دستورات در شل یا محیط ترمینال لینوکس ویژوال استودیو کد را نصب کنید، مراحل طولانی را پیش رو خواهید داشت. Sublime text در سیستم عاملهای مختلف (ویندوز، مکاواس و لینوکس) نصب میشد اما دارای دو مشکل بزرگ بود: زبان فارسی را در محیط ویرایشگر پشتیبانی نمیکرد و رایگان نبود.

برنامه نویسانی که از ویژوال استودیو کد استفاده میکنند، معتقدند که دارای امکانات بینظیری است که آنها را از استفادهی یک ویرایشگر دیگر و یا حتی یک IDE بینیاز میکند. همچنین میتوانید یک فایل HTML را از حافظه دستگاه خود به برنامه وارد نمایید.این برنامه به شما امکان میدهد آدرس وبسایت را از یک برنامه دیگر وارد کرده و کد HTML را برای برنامه دیگر به اشتراک بگذارید. آنها باعث می شوند کاربران بدون استفاده از یک خط کدنویسی، ویژگی هایی را به وب سایت خود اضافه کنند. بعضی از سایت ها فیلترهای نوسان گیری و کاربردی را با قیمت های خیلی بالا می فروشند.

این مورد کار شما رو سخت می کنه این در حالی است که هر مدل از پژو ها تنها در سرعت و هر مدل از پراید ها در رنگ متفاوت هستند اما قالب یکسانی دارند. درواقع نهتنها تعداد افرادی که از گوشیهای هوشمند استفاده میکنند، هر روز بیشتر و بیشتر میشود، بلکه استفاده از آنها برای اتصال به اینترنت هم روز به روز بیشتر میشود. آیا یک آلبوم تصاویر هم می خواهید؟

این قابلیت برای باز کردن فایلهای یک پروژه بسیار مفید است. اگر تصمیم دارید یک وبلاگ ساده ایجاد کنید، Dotclear نیز انتخاب بسیار خوبی است. این گزینه هم مثل گزینه قبلی عمل میکند، ولی با این تفاوت که زمانی که روی مسیر فایلها یا همان دایرکتوری آنها کلیک کنید، گزینهی Open with Code در منوی راست کلیک آن نمایان میشود. با انتخاب این گزینه، هر زمانی که بخواهید فایلی را باز کنید، یک گزینه تحت عنوان Open with Code به منوی راست کلیک فایلها اضافه میشود که کار شما را برای باز کردن فایلها با ویژوال استودیو کد راحتتر میکند.

UX به احساس و تجربه کاربر از کار با اجزای مختلف سایت اشاره دارد و به جنبه های تعامل کاربر با هر بخش می پردازد. انتخاب بهترین CMS کاملا به انتظارات شما از یک سیستم مدیریت محتوا بستگی دارد. براساس امکانات زیاد، IDE نرم افزار حجیمتری نسبت به یک کد ادیتور است؛ به همین دلیل حجم ویژوال استودیو بالای 20 گیگابایت است اما فایل نصبی ویژوال استودیو کد به زحمت به 70 مگابایت میرسد. پس آسانترین کار دانلود مستقیم نرم افزار و نصب آن است. امیدواریم این آموزش به شما کمک کرده باشد تا نصب وردپرس روی دایرکت ادمین را با موفقیت انجام دهید.