زندگینامه و دانلود کتابهای دونالد ترامپ

فارس نوشت: گزیدهای از کتاب «جاناتان کارل» خبرنگار شبکه «ای بی سی نیوز» تحت عنوان «خیانت:اقدام نهایی نمایش ترامپ» که نسخهای از آن در اختیار وبگاه «بیزنس اینسایدر» قرار گرفته نشان میدهد که چطور «کریستوفر میلر» وزیر دفاع موقت دولت «دونالد ترامپ» رئیسجمهور سابق ایالات متحده تلاش داشته که بر یکی از تصمیمات ضدایرانی ترامپ تأثیر بگذارد.

فارس نوشت: حسن قاضی زاده صبح امروز در جلسه معاونین وزارت بهداشت که در ستاد این وزارت خانه برگزار شد از همکاران خود خداحافظی کرد. حدود یک هفته پس از پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ، مجلس نمایندگان آمریکا سرانجام طرح استیضاح ترامپ را به سنا تحویل داد و چاک شومر رهبر دموکراتهای سنا تأکید کرد که استیضاح ترامپ در سنا علیرغم اینکه وی دیگر رئیسجمهور آمریکا نیست، قطعاً انجام خواهد شد.

ماریا بیلادو: بانوی شایسته سابق ورمونت آمریکا اعلام کرد دونالد ترامپ در سال ۱۹۹۷ به طور ناگهانی وارد اتاق پرو شد که در آن تعداد زیادی دختر شایسته در سنین ۱۵ تا ۱۹ ساله در حال تغییر لباس خود بودند.

به گزارش پارس ناز به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک پست: کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ, نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ایالات امریکا در واکنش به انتشار عکسهای عریان و قدیمی ملانیا -همسر ترامپ- در نشریه آمریکایی نیویورک پست, ازآن با عنوان «تجلی ازبدن انسان» یاد کرد و اعلام کرد نامزد جمهوریخواه بابت انتشار این عکسهای در روزنامه نیویورک پست آشفته و غمگین نیست. اند؛ و برخیشان، مردم خوبیاند؛ ولی من با مرزبانان صحبت میکنم و آنها به من میگویند ما چه داریم میگیریم؛ و این کاملاً معقول است.

آنها مردم درست را برای ما نمیفرستند. این خانهای است که به خیابان ۱۶۰۰ پنسیلوانیا، پول را به گردش میاندازد. شبکههای تلویزیونی پخش کننده این برنامهها، ان بی سی و یونیویزیون ارتباط تجاری خود را با سازمان دوشیزه جهان پس از سخنرانی اعلان نامزدی ترامپ در ۱۶ ژوئن آن سال قطع کردند. این امر برای کشور های جهان سوم و فقیر مثل افغانستان که بودجه عادی آن نیز توسط کشور های خارجی تامین می شود ضروری و لازم است.

بنابراین میتوان گفت که سیاست خارجی جو بایدن به نوعی نشات گرفته از ترکیب نگاه سنتی دموکرات ها به جهان و تجربیات دولت دونالد ترامپ است. یعنی دولت بایدن به دنبال آن است که ایران به سمت نوعی همکاری با کشورهای عربی گام بردارد تا مدیریت مشترک و جمعی در مسیر آمریکا شکل گیرد. توسعه همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی داخلی و خارجی در جهت توسعه فناوری و تحقیقات کاربردی .

همکاری با انجمن های کشوری، صنعتی و معدنی و تجاری علمی در داخل و خارج از کشور و در صورت لزوم عضویت در آن ها یا پذیرش عضویت آن ها در خانه به عنوان عضو افتخاری و بدون حق رای . ترامپ در سال ۱۹۹۳ دو ماه پس از تولد دخترش به نام تیفانی با هنرپیشهای به نام مارلا میپل، با او ازدواج کرد. توجه : پس از پایان دوره آزمایشی ، مدت زمانی که فرد به صورت آزمایشی در حال فعالیت بوده به دوره رسمی وی افزوده می شود.

ترامپ به گفته خودش پس از فراغت از تحصیل در دانشگاه ثروتی برابر ۲۰۰٬۰۰۰ دلار آمریکا داشت. وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، یک فرد ایرانی الاصل به عنوان دستیار او در امور اقتصادی و بازرگانی منصوب شده است. او در ۱۶ ژوئن ۲۰۱۶ بار دیگر رسماً نامزدی خود را برای انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ۲۰۱۶، این بار به عنوان یک جمهوریخواه اعلام کرد. تاشا دیکسون: بانوی شایسته آریزونا پیشتر اعلام کرد دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۱ در حالی که شرکت کنندگان در اتاق پرو در حال لباس پوشیدن بودند، وارد اتاق آنها شده است.

ایوانکا ترامپ در طول فعالیت پدرش در سمت ریاست جمهوری، نقش مشاور وی را ایفا میکرد. میلر نیز خود را به دیوانگی میزند و پاسخ میدهد: «بله آقای رئیسجمهور، ما کاملاً میتوانیم این کار را انجام دهیم».

همان گونه که یک شبان این تقسیم را انجام میدهد و گوسفندها به بهشت و بزها به جهنم خواهند رفت. اوباما نظرش این بود که در یک نقطهای باید آنطور که لازم هست آن فشار را تبدیل به معامله کند. بدون شك اشخاص منافق ومتملق وجابلوس در وزارت سبب اينهمه مشكلات وبى عدالتى ها بر علاوه تقويه ورشد كمونست ها دروزارت خارجه شدند هرگاه همين اشخاص متملق وجابلوسن بمنظور منافع شخصى ودريافت امتيازات شخصى خود براى سبنتا وفراهى وغيره مقامات ارشد وزارت تملق وجابلوسى نمى كردند ودرجه ومقام شانرا بدرجه قهرمانان ملى بلكه بيامبرى واولياى الله نمى رساندن هرگز نمى توانستند برنامه هاى شوم وقوم برستى وتبعيض شانرا در وزارت خارجه عملى واجراء نمايند وقتى ما دروزارت خارجه در مى يابم كه حتى يكى از دانشمندان نامنهاد مجاهد اقاى فضل الرحمن فاضل رئيس امور قنسلى وزارت جهت تقرر مجدد خود بحيث سفير جابلوسى وتملق سبنتا وفراهى وغيره را مى نمايد وانهار با كلمات وجملات واشعار ثناء وصفت ستايش وتقدير وقدردانى مى نمايد ما از جوانان كه بمجرد فراغت خود از فاكلته بصفت مدير ورئيس شعبات وزارت ويا قونسل ومستشار در سفارتخانه مقرر شدند منتظر جه بوده باشيم .

جدای از بی سابقه بودن این رویداد، اگر فرضیه فوق صحت داشته باشد، باید پذیرفت که ترامپ شأن رقابت حساس انتخاباتی را در حد یک بازی سرگرم کننده پایین آورده و با دروغگویی و فریب افکار عمومی، در صدد تکیه زدن بر مسند ریاست جمهوری بوده است.

فرد و دونالد ترامپ درگیر پروژه شدند و با یک سرمایهگذاری ۵۰۰ هزار دلاری، نرخ سکونت این مجتمع ۱۲۰۰ واحدی را از ۳۴٪ به ۱۰۰٪ رساندند. لذا انتظار این است که از این فرصت استراتژیک استفاده شود، چراکه با توجه به محیط داخلی آمریکا و بههمریختگیای که ایجاد میشود، همه حق را هم به ما میدهند و آمریکا نمیتواند واکنش خاصی نشان بدهد.

بايد كرزي صاحب همه رقباي خويش را به نحوه جمع كرده به امور اوليات مفادهاي ملي فكر ميكرد و داكتر عبدالله و يا داكتر اشرف غني احمدزي را به حيث وزير خارجه انتخاب ميكرد. آقای راغی : شما دیگران را فراموش کردید و مستقیما حاجی صاحب راشدالدین را هدف قرار دادید در حالیکه در کار خود بسیار موفق وضمنا خسربره قهرمان ملی کشور است و حد اقل از جمله کسانی هست که عمر خود را فدای وطن خود ساخت اما کسانی هم پیدا میشوند که بیش از 12 سال در عمر 85 سالگی که تمام عمر خود را فحاشی در غرب سپری کرده است و حالا بصفت سفیرکبیر افغانستان در عربستان سعودی بوده بغیراز منافع شخصی خود دیگر در قصه عزت افغانستان وغیره اصلا نیست حاجی راشد الدین بهرحال جوان است و انرژی کار را هم دارد ولی عزیز خان کرزی خلاف سن تقاعد کار میکند.

بلى جناب وزير صاحب ! او شروع به کار بر روی Trump Place, یک مجتمع چند ساختمانی در کنار رود هادسون کرد. نظرسنجی ای در فوریه ۲۰۱۱ نشان داد او فقط چند درصد از اوباما عقبتر است، و خیلی از رأیدهندگان هنوز تصمیم خود را در خصوص گزینه نهاییشان نگرفته بودند.

جالب است که طبق آمارهای رسمی، نرخ بیکاری در آمریکا تنها ۵ درصد است. ترامپ در ماههای نخست ریاست جمهوری خود، تعداد زیادی از سیاستهای باراک اوباما رئیس جمهور قبلی را برعکس کرد و سر و صدای زیادی به راه انداخت، آمریکا را از شراکت ترنس-پسیفیک و توافق پاریس خارج کرد، و بخشهایی از پیمان گرمی روابط با کوبا را لغو کرد او نیل گرساچ را به دیوان عالی منصوب کرد.

برای مثال به دستور او، تالار آینهها با تصاویری از پیروزیهای نظامی او نقاشی شده است.این سبک در پنتهاوس مجلل ترامپ نیز با طلای ۲۴ عیاری که در تزئینات تابلوهای سقف، لوسترهای کریستال و میز دفتر ملانیا به کار رفته، منعکس شده است. هفتهی گذشته در لابی برج، نسخههایی از آخرین کتاب خود را امضا کرد و طی برگزاری کنفرانسی مطبوعاتی قراردادی را امضا کرد مبنی بر اینکه در صورتیکه نامزد برندهی جمهوریخواه نباشد، کمپین مستقلی اداره نکند.افراد مشهوری چون بروس ویلیس بازیگر (Bruce Willis) و فوتبالیست مشهور پرتغالی، کریستیانو رونالدو نیز احساس غربت نکردند.تالار آینه لویی چهاردهم در کاخ ورسای طبق فرمان او با تصاویری از پیروزیهای نظامیاش نقاشی شده است.نمای تماشایی: ترامپ در عمارت مار-آ-لاگو نیز اقامت دارد.

مجسمهی پسوخه و کوپیدو که یکی از بهترین داستان های عاشقانه در اسطورهشناسی کلاسیک است، بر روی تصویر پدرش سایه انداخته است.بارون پسر ۹ سالهی ترامپ نیز از بهترین امکانات در زندگیاش لذت میبرد. تزئینات طلای ۲۴ عیار بر روی چراغها، گلدانها و تاجها در هر اتاق دیده میشود و سقف را میآراید.هنر کلاسیک در اینجا حاکم است؛ مجسمهی برنزی از پسوخه و کوپیدو (Eros and Psyche) که یکی از داستانهای عاشقانهی یونانی است و تابلوی آپولون که ارابهاش توسط آورورا (الههی سپیدهدم روم باستان) هدایت میشود.

  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت تایلند
  • افغانستان: سفارت کانادا در کابل
  • مدارک NSO تأییدشده از تولد متقاضی و فتوکپی آن
  • عکس متفاوت با گذرنامه (پس زمینه سفید با ابعاد 4*6)
  • اصل شناسنامه و ترجمه کپی شناسنامه
  • بیمه میهن
  • (برای مشاهده متن هر خبر روی تیتر آن کلیک کنید)
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۸۵۴۲۷۷

لوستر کریستال موجود بر روی تابلوی سقف، هنگام روشن شدن زیبایی بیشتری را به نمایش میگذارد. ترامپ اختیار داشت املاک شرکت حمل و نقل پن سنترال را هنگام ورشکستگی آن بخرد و برای آن برنامهریزی کرده بود. ترامپ مالک چندین میلیون فوت مربع از بهترین املاک منهتن است. خروس در مام می آید سراغت تو ناحق گله از دوران داری .