ساخت سایت کاملا حرفه ای ، جذاب

برای مثال اگر قبل از PHP کمی به طراحی وب با HTML و CSS مسلط باشید، کار شما در یادگیری و کار با PHP نیز بسیار ساده و راحت میشود. پاسخ دهیم, باید گفت که PHP کارهای پشت صحنه یا همان بک-اند (Back-End) را انجام میدهد. این فایل همان ترجمه کد ما به زبان ماشین است.

منظور از تفسیر شدن (interpret) همان ترجمه کد سطح بالا به کد سطح ماشین (0 و 1) است. به عنوان صاحب وبسایت، میتوانید به Dashboard وبسایت وارد شوید تا وبسایت خود را سفارشی کنید. توصیه ما به شما این است که یک تاریخ برای راه اندازی سایت خود تعیین کنید و به آن پایبند باشید. در نتیجه کامپایلر مجبور است کدهای ماشین را مطابق با سیستمی که روی آن قرار دارد ایجاد کند.

همچنین اگه کدگذاری پیچیدهای وجود داشته باشه که باعث ایجاد خطا در وب سایت بشه، تیمهای کدنویسی اختصاصی وردپرس راه حلی برای اون ارائه میدن. اگر بخواهیم دو مزیت و عیب کامپایلر و مفسر را بررسی کنیم، نتیجه به این صورت میشود که کامپایلر باعث افزایش سرعت اجرای کد میشود ولی به سیستم وابسته است. به کتاب راهنمای توسعه و کدنویسی پلاگین وردپرس خوش آمدید. آنها ترجیح میدهند در دنیای مجازی زندگی کنند، در دنیای مجازی غذا سفارش بدهند، خرید کنند، فیلم ببینند، کتاب بخوانند و در دنیای مجازی، خدماتی را که میخواهند دریافت کنند. ماشین مجازی جاوا (JVM) یک برنامه است که روی تمام سیستمها نصب میشود.

بعد از چند ثانیه بیش از ۱۰هزار سایت به شما نمایش داده میشود. در زبانهای کامپایلری کد ما فقط یک بار به زبان ماشین ترجمه شده و پس از آن میتواند چندین بار اجرا شود. اگر نیاز به خطایابی کد داشته باشیم، چون مجبوریم پس از هر بار تغییر، یک بار فرآیند کامپایل کردن را انجام دهیم، معمولاً یک روند سختتر در خطایابی نسبت به مفسریها داریم.

اگر بخواهیم یک برنامه را ده بار اجرا کنیم، فرآیند تفسیر (ترجمه کدها) باید ده بار انجام شود! ثبت شرکت شما در شهری باید انجام شود که در آن قصد فعالیت دارید، در غیر این صورت با مشکلات بسیاری روبه رو خواهید شد. سپس آن را کامپایلر کرده و یک فایل تحویل میگیریم. اما برخی معتقدند این نوع اجرا یک حالت ترکیبی از کامپایلر و مفسر است و لازم است یک دستهبندی جدید برایشان در نظر بگیریم. بنابراین ممکن است در یک پروژه کوچک (چند خطی) مرحله کامپایل شدن کد به کمک IDEها زیاد احساس نشود! بر خلاف کدهای کامپایلری که یک فایل حاوی کدهای ماشین به ما میداد، کدهای مفسری در لحظه تبدیل به کد ماشین شده و اجرا میشوند؛ در نتیجه به کد ماشین آنها در حالت معمول دسترسی نداریم.

چرا که امروزه اکثر وب مستران ، علاوه بر سایت ، نیاز به اپلیکیشن اندروید نیز دارند . مشخص است که برای اجرای کد به این روش، باید مفسر آن زبان را در اختیار داشته باشیم. نتیجه این کدها را به کمک IDEها میتوانیم خط به خط ببینیم و راحتتر متوجه تغییرات آن بشویم. شرکت پیشگامان دامنه فناوری ، به عنوان یکی از قدیمیترین شرکت های طراحی سایت در مشهد ، از سال 1387 فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون دارای بیش از 500 مشتری در زمینه طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن موبایل است .

این نکته نیز بسیار مهم است چرا که اگر یک سایت به سرعت نتواند آپلود شود، کاربر نیز به خوبی نمیتواند با آن ارتباط برقرار کند، در نتیجه ترجیح میدهد که از سایت خرید نکند و وقت خود را به این صورت هدر ندهد. به دلیل اینکه فرآیند کامپایل کردن کد به زمان اجرای کد ربطی ندارد، بعضاً به آن ترجمه آفلاین کد نیز میگویند.