نگاهی به مصاحبه سیدمحمد خاتمی و سی ان ان بعد از 24 سال

هم اکنون شما می توانید موزیک بانوی دمشقی از فریبرز خاتمی را در رسانه آهنگ بصورت آنلاین گوش کرده و با بالاترین کیفیت دانلود نمایید. به طور معمول شما در این صفحه امکان مشاهده رزومه ، آدرس مطب ، شماره تلفن تماس ، پیج اینستاگرام ادرس کانال تلگرام و سایر راه های ارتباطی با دکتر که از ایشان در دسترس می باشد را خواهید داشت . او ارسال این پیام برای مردم آمریکا را مثبت ارزیابی کرده و گفت: در این پیام گلههای ایران نسبت به عملکرد دولت آمریکا به گوش مردم آمریکا رسانده می شود. این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: به دلیل نظام امامت، حوادث سنگینی را بر ما تحمیل کردند، مثل هشت سال دفاع مقدس و یکی از سهمگین ترین حوادثی که خطر آن از هشت سال جنگ تحمیلی برای برای نظام اسلامی بیشتر بود، برنامه فتنه ۸۸ بود. وی در عین حال افزود: سید محمد و سید علی خاتمی با حضور در مدرسه ابتدایی امام صادق (ع) در این منطقه در انتخابات شرکت کردند. امام جمعه موقت تهران همچنین یادآور شد: شهید مدرس معتقد بود که اسلام قدرت پاسخگویی به همه مسائل زندگی را دارد و در عین حال مردم هم سالار هستند؛ زمانی که نماینده مجلس بود گفت ما «وکیل» مردم هستیم و «ولیِ» مردم نیستیم لذا باید نظر موکلین خود را بدانیم و نظر آنها را بر مسند بکشانیم و این یعنی مردمسالاری دینی.

احمدینژاد بعدها از مربیگری علی کریمی انتقاد کرد و گفت برخلاف دوران فوتبالش چندان موفقیتآمیز نبوده است. آن گفتوگو نمادی بود از تحولی که در آن سالها در فضای عمومی کشور در ارتباط با فهم سیاست خارجی شکل گرفته بود. دیپلماسی عمومی یکی از مهمترین ابزارهای دولتها در تحقق اهداف و دستیابی به منافع ملی در دنیای امروز است که متاسفانه در دولتهای مختلف در ایران مورد توجه قرار نگرفته است. شاهان و ملکه هایی که تولد آن ها در روزهای سرد سال اتفاق افتاده است معمولاً تولد خود را در روزهایی که هوا بهتر بوده و شرایط برای جشن عمومی مهیا باشد جشن می گیرند. احمدینژاد برای بار دوم مهرماه ۱۳۹۱ به اردوی تیم ملی رفت. از صمیم قلب میگویم که حتی دوست دارم اگر مقدور است رئیسجمهوری به تمرین تیم ملی بیاید و با ما تمرین کند و به ما قوت قلب بدهد تا با این فوتبال به مردم کمک کنیم، زیرا آنها با فوتبال زنده هستند». خاتمی در ادامه یادآور شد: شهید مدرس الهی و خدایی بود و در حرفها و اقداماتش این را می دید که خدا راضی هست یا نیست و به تعبیر امام هوای نفسانی در کارش نبود و این درسی است برای همه به خصوص مسئولان.

کریمی قدوسی ادامه داد: ما آن گونه که امام فرمودند مفتخریم که انقلاب فاطمی داریم. وی ادامه داد: این را به هیچ عنوان قبول ندارم اگر امروز جلساتی برگزار میشود، ملاقاتی صورت میگیرد و شخصیتهای برجسته اصلاحطلب و میانهرو دور هم جمع میشوند همانهای هستند که بانیان وضع موجوداند؛ در صورتی که مگر خود آقای رئیسی، نمایندگان و وزرا خارج از این تعریفی که داریم، هستند؟ اسماعیل گرامیمقدم ، درباره اینکه پس دیدارهای اخیر خاتمی، ناطقنوری، سیدحسن خمینی و روحانی و دیدارهای جداگانه روحانی و جهانگیری با خاتمی، ناطق، لاریجانی و باهنر جریانی در کشور مطرح میکند این جلسات را بانیان وضع موجود به راه انداختهاند تا با تشکیل اتاقهای فکر، عملیات روانی علیه دولت سیزدهم به پا کنند تا به صحنه سیاسی بازگردند؛ در صورتی که حتی روحانی زمانی هم که رئیس.جمهور بود آنچنان از قدرت و اختیار برخوردار نبود چه برسد حالا که از قدرت کنار رفته است، گفت: این باور را قبول ندارم اگر جریانات سیاسی مخالف جریان حاکم بر دولت جلساتی را میگذارند و یا تشکیلاتی را راهاندازی میکنند در جهت زمین زدن دولت جدید است و قصد دارند چوب لای چرخ کابینه سیزدهم بگذارد، اصلا چنین چیزی قابل پذیرش نیست.

از نظر بنده این گروه از درد و رنج مردم اطلاعی ندارند و به نوعی با منابع قدرت خارجی خود را گره زدهاند. بعضی اوقات این دوستانی که شما از آنها نام بردید به دیدار آقای روحانی آمدند و جلسه اخیر هم پاسخ آقای روحانی به دیدار این دوستان بوده است. تجارت نیوز در این گزارش به این پرسش پاسخ داده است. در آن زمان این سگ به عنوان هدیه ی تولد ۱۸ سالگی الیزابت به وی داده شد و او این سگ را سوزان نامید. بشارتى، وزیر سابق کشور، به حسینیه امام خمینی رفته بودند، آقاى بشارتى به رهبرى گفته، نظر هواشناسى این است که هواى جمعه سرد است و بهتر است شما تردید براى اقامه جمعه داشته باشید و ایشان جواب داده اند، لباس بیشتر مى پوشیم». یک سال بعد، محمد خاتمی و عطاءالله مهاجرانی در میزگردی که بهمناسبت سالروز صدور فتوای امام خمینی(ره) برگزار شده بود، به بررسی توطئهای که غربیها در پسِ انتشار «آیات شیطانی» داشتند پرداختند.