کلکسیونی از گافهای منحصر به فرد جو بایدن – جهان نيوز

توضیحات: در تاریخ یازدهم آبان ۱۳۹۹ آیتالله یزدی به علت عوارض جسمی و کهولت سن از عضویت شورای نگهبان استعفا داد و حضرت آیتالله خامنهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی، آیت الله سیداحمد خاتمی را به جای ایشان به عضویت شورای نگهبان منصوب کردند. از آن حضور محمد خاتمی در تمرین تیم ملی فوتبال بهعنوان حرکتی روحیهبخش یاد شده و اشارهای نشده که آیا خاتمی قول مساعدت و همکاری مالی به تیم ملی را در آن برهه داده است یا خیر. ایا اگر فرد در مدارس شاهدی درس خوانده باشد تاثیری هم دارد؟ نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: شما می گویید که به آینده حواله می دهیم کشاورزی آینده خوب می شود ما که در گندم پارسال خودکفا بودیم امسال هم ان شاء الله خودکفا هستیم به آینده حواله می دهیم، که 21 میلیون تن به موادغذایی مان در این دولت افزوده شد به آینده حواله می دهیم. ترامپ در جریان مصاحبه با باراک راوید، خبرنگار اسرائیلی گفت که پیام تبریک نتانیاهو به جو بایدن بسیار سریع و بلافاصله پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام شده است؛ یعنی زمانی که ترامپ صحت انتخابات را زیر سوال برده بود و همچنان برای تغییر این نتایج مبارزه میکرد؛ مبارزهای که به گفته او تا امروز ادامه دارد.

جو بایدن روز پنج شنبه در نخستین سالگرد شورش مسلحانه و یورش به ساختمان کنگره آمریکا توسط هواداران دونالد ترامپ، رئیس جمهور شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری گذشته، به رقیب ناکام خود تاخت و او را مقصر حملهای دانست که تغییری بنیادین در کنگره ایجاد کرد و نگرانیهای بسیاری در سطح جهانی دربارهی آیندهی دموکراسی در آن کشور بوجود آورد. ایشان میگفتند من سالها در جبهه بودم و مواردی را از نزدیک دیدم که تو در برابر آنها چیزی نیستی و مثل این میماند که زنبور نیشت زده باشد! در تمام این سالها وضعیت اقتصاد ایران نشان داده است که بدون رابطه با کشورهای جهان نمیشود چرخ اقتصاد را به صورت کامل چرخاند. «باز کردن حساب ویژه روی اتحادیه اروپا میتواند خطای فاحش ایران باشد. ایران پیشتر بر غرب و مزایای فناروی آن تکیه داشت با این حال اکنون به بلوک شرق و کشورهایی نظیر چین، هند و روسیه و همچنین بازارهای گسترده آنها چشم دوخته است. البته امروز هم در این فرمان اجرایی باز هم حرفهای تندی را زده است اما در عین حال یک قدم برگشته است ولی ترامپ باید چند قدم برگردد، یعنی باید حداقل به قبل از دوران خودش برگردد ، تا شرایط مناسبی برای تضمین بهتر منافع ایران، آمریکا و جهان ایجاد شود.

انگلستان بعد از ده ها سال هنوز در تکاپوی کوچک کردن دولت است و هنوز آنچنان توفیقی پیدا نکرده است. موسسه GO2TR در تمام مراحل قبل و بعد مهاجرت، خدمات گستردهای نظیر انجام کارهای اداری مربوط به اقامت شما، خدمات بیمه، سیمکارت و … جهت مهاجرت به ایالات متحده و کسب اطلاعات بیشتر برای شرایط زندگی در ایالات متحده و روند آن، لازم است که حتماً از یک متخصص کمک بگیرید تا در انجام همه مراحل به درستترین روش ممکن عمل کنید. دولت ایالات متحده امریکا این مقررات مبهم را به اشكال مختلف تعبیر و تفسیر میكند و با قوانين حقوق بشری نيز در تناقض است، بهطوری که هیچگونه استثناء یا محافظت کافی برای افشاگرانی که مسایل حائز اهمیت برای عموم مردم را برملا میسازند فراهم نمیکند. وزارت خارجه کره شمالی جنگ به رهبری آمریکا در افغانستان را جنایت حقوق بشر خواند و ایالات متحده و نظامیان این کشور را به ارتکاب «جنایات کشتار جمعی» علیه مردم بیگناه این کشور متهم کرد.

استقبال کشورهای درحالتوسعه از عضویت در سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) و برخی توافقنامههای مرتبط، ناشی از تأثیر مثبت حفاظت از حقوق مالکیت فکری در رشد و توسعه اقتصادی کشورهای مختلف است. نروژ همیشه به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی معرفی می شود ولی از لحاظ کاری به عنوان یکی از کشورهای مطرح با بیشترین تعداد کارمندان دولتی شناخته می شود. آقای رییسی سوار بر زورقی شکسته شده که تمام قسمتهای این زورق فرسوده و آب خیلی راحت درش نفوذ میکنه،این زورق شکسته،حتی بهترین پاروزنها رو هم که داشته باشه،به سرمنزل مقصود که همان حداقل رفاه مردم هستش،نمیرسه. پذیرش در دانشگاه های خوب آمریکا GPA سه از چهار نیاز دارد.اما شرط معدل خیلی ملاک نیست. در سال 2016 اسکارلت جادوگر مجددا در فیلم بعدی “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” (Captain America: Civil War) از کامیک مارول دیده شد. ادعای دور شدن سایه جنگ از سر کشور به مدد برجام، صرفاً پوششی برای فرافکنی و به حاشیه راندن ناکامی در تحقق وعدههایی است که قرار بود در پسابرجام رخ دهد؛ بنابراین به دلایل متعدد میتوان گفت که این ادعا بیشتر شبیه به یک شوخی است.