✔️ثروتمندترین افراد جهان 2022 با جالب ترین نکات

به گزارش فارس به نقل از راشاتودی، از آنجا که بخش قابل توجهی از ثروت ماسک را سهام شرکت تسلا تشکیل میدهد، ریزش ارزش سهام تسلا که اتفاقا تقصیر خود ماسک بود برای وی ۵۰ میلیارد دلار آب خورده است.ماسک چند روز پیش در توئیتر یک نظرسنجی گذاشته بود و از کاربران خواسته بود تا نظر خود را درباره فروش ۱۰ درصد سهام شرکت تسلا با بله یا خیر عنوان کنند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از Fox Business؛ ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، روز یکشنبه در توئیتر در واکنش به درخواستهای سندرز سناتور ایالات متحده، برنی سندرز مبنی، بر پرداختن مالیات بیشتر از سوی ثروتمندان نوشت: “من فراموش میکنم که تو هنوز زنده ای.” این توییت در واکنش به توییت روز شنبه سندرز منتشر شد که در توییتر خود نوشت: “ما باید از افراد بسیار ثروتمند بخواهیم که سهم منصفانه خود را بپردازند”.

  • ارزش خالص دارایی: 120.0 میلیارد دلار
  • منبع درآمد: گوگل
  • ثروت: ۷۸ میلیارد دلار
  • ثروت: ۱۴۱ میلیارد دلار
  • متولد: ۴ اوت ۱۹۳۳

تیل با این پیشفرض شروع میکند که ما در عصر رکود تکنولوژی زندگی میکنیم، حتی اگر تلفنهمراه بیشازحد حواسمان را پرت کرده و متوجه آن نشویم. اگر کاری به طور معمول یک ساعت طول میکشد، سعی کنید آن را در30 دقیقه انجام دهید. من فکر میکنم این بهترین توصیه است: به طور مداوم در مورد چگونگی انجام بهتر کارها فکر کنید و خود را زیر سؤال ببرید. تا به حال قیمت داجکوین چندین بار به علت توییتهای ایلان ماسک جهش کرده است. حتی چندین بار در فیلمهای مختلف مثل Iron Man 2، Why Him، Men in Black: International، و چندین سریال دیگر مثل Rick and Morty، The Big Bang Theory، The Simpsons، South Park نیز ظاهر شده است و چند مستند نیز دارد.

به گونه ای که تا کنون حتی توییت ها و حمایت های ایلان ماسک نیز نتوانسته روند نزولی و سقوط این شت کوین را متوقف کند. به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از کوینمتریکس، قیمت دوجکوین در روز سهشنبه (دیروز) حدود ۴۰ درصد رشد داشته و این رشد امروز نیز تداوم داشته است. به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از وبسایت نیواطلس، از آنجایی که تعداد ماهوارهها در مدار پایین زمین طی دو سال گذشته به سرعت رشد کرده است، محققان دریافتهاند که آنها اکنون تقریبا بر یک پنجم مشاهدات مهم هوای گرگ و میش تأثیر میگذارند؛ اگرچه تأثیرات علمی کلی را در حال حاضر کوچک توصیف میکنند. بر خلاف بسیاری از کسانی که از پیشرفت تکنولوژی در یکی دو قرن اخیر راضی نیستند و ادعا میکنند کیفیت زندگی بشر در زمانهای گذشته به مراتب بهتر بوده است، ماسک عقیده دارد به لطف رفاه به وجود آمده توسط تکنولوژی، بشر در حال زندگی در یکی از بهترین برهههای زمانی است.

بهعلاوه، مشخص نیست که Cyberwhistle چه زمانی به دست خریداران خواهد رسید. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سیانبیسی، قیمت ارز دیجیتال داجکوین در ۲۴ ساعت گذشته تحت تأثیر توییت ایلان ماسک و مارک کوبین بیش از ۲۰ درصد جهش کرد و به ۳۲ سنت رسید. بر همین اساس ارزش سهام این شرکت در بازار فرانکفورت با کاهش 7 درصدی به 989.10 یورو رسید. بانک جی پی مورگان از شرکت تسلا، غول خودروهای برقی آمریکا، به دلیل نقض “آشکار” قرارداد ضمانت های سهام این شرکت شکایت کرد. پس از اینکه آیلان ماسک مدیر اجرایی شرکت تسلا توییت کرد که تصمیم دارد یک دهم از سهام این شرکت سازننده خودروهای برقی را بفروشد، سهام تسلا 7.5 درصد کاهش یافت. به گزارش «انرژی امروز» از رویترز، ثروتمندترین مرد دنیا که روز شنبه برای فروش 10 درصدی سهام شرکت تسلا در توییتر نظرخواهی کرده بود باعث افت ارزش سهام شرکت خود شد.

به گزارش تابناک، ایلان ماسک، کارآفرین، سرمایهدار، و مدیرعامل چندین شرکت از جمله تسلا موتورز و اسپیسایکس، در اظهاراتی جدید از مردم خواسته است در زمینه سرمایهگذاری در رمزارزها «احتیاط» پیشه کنند.آقای ماسک که در هفتههای اخیر یکی از مشهورترین مروجان و تشویقکنندگان رمزارزها بوده، علاقه ویژهای از خود نسبت به دوجکوین بروز داده است؛ رمزارزی که ابتدا به عنوان یک شوخی مطرح شد، اما حالا ارزش کل آن بالغ بر ١٠٠ میلیارد دلار است.وی در توییتی که اوایل بامداد امروز شنبه ١٨ اردیبهشت نوشته، گفته است: «رمزارز امیدوارکننده است، اما لطفا با احتیاط سرمایهگذاری کنید.»آقای ماسک ویدیویی کوتاه از ماه آوریل را به این توییت خود ضمیمه کرده که در آن سخنانی با همین مضمون گفته است. این ارز دیجیتال که در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک شوخی کار خود را آغاز کرد حالا طبق فهرست کوینگکو ششمین ارز دیجیتال بزرگ جهان است و ارزش بازار آن به بیش از ۴۲ میلیارد دلار رسیده است.

غول تولید فستفود مکدونالد در زمانهای ریزش بازار کریپتو دستخوش سرگرمی و شوخی میشود، سرمایهگذاران و فعالان کریپتو توییتهایی درباره نیاز به شغل در شعبههای مکدونالد پس از ضررهای قابل توجه در بازارهای کریپتو منتشر میکنند. هنوز اطلاعات کاملی درباره جدی بودن، صحبتهای ایلان ماسک در دسترس نیست. طبق گزارش TIME، ایلان ماسک تنها فرد پولدار روی کره زمین است که هنوز خانهای به نام خود ندارد! به گزارش میهن بلاکچین، اطلاعاتی در خصوص توکنهای منتشر شده با نام گریمیس کوین فعلا در دسترس نیست؛ اما سوءاستفاده کلاهبرداران از هیجانات مقطعی و اخبارهای مرتبط با شرکتها و افراد معروف تمامی ندارد. البته آقای ماسک تنها کسی نبود که در خصوص دوج توییت زد. اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ به گزارش رویترز، به دلیل توییتهای ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در خصوص داراییهای بیتکوین این شرکت خودروسازی، که باعث شد سرمایهگذاران در ابتدا اقدام به فروش و سپس خرید این ارز دیجیتال کنند، قیمت بیتکوین پس از عبور از پایینترین حد خود در سه ماه گذشته، بار دیگر اندکی افزایش یافت.